Вчені розповіли про існування феномена «зимового пеніса». У холодні місяці року чоловічий статевий орган може виглядати на 50% менше, а у самих чоловіків виникають проблеми з досягненням оргазму.

Не так давно в соціальних мережах дуже спекотне обговорення викликав пост одного чоловіка, який поскаржився на те, що взимку його статевий член виглядає менше. Через деякий час це повідомлення прокоментував професійний лікар, який заявив, що розмір пеніса дійсно візуально змінюється в залежності від пори року. Втім, цей ефект має зворотну силу. Іншими словами, якщо взимку статевий член виглядає занадто маленьким, то влітку, навпаки, здається більшим за свій реальний розмір. Взимку чоловіки стикаються і з ще одним неприємним явищем – труднощами при досягненні оргазму.

Читайте також:  Що станеться з організмом, якщо пити мало води?

Почнемо з того, що в холодний період року наш організм зберігає енергію, а робить він це за рахунок зниження припливу крові до пальців рук і ніг і до придатків. В результаті, статевий член менше наповнюється кров’ю, через що візуально зменшується в розмірі. Це зменшення може скласти до 50%, як підказують експерти. Наш організм запрограмований зберігати тепло і енергію. Взимку зменшується і об’єм яєчок, природно, візуальний, а сама мошонка як би підтягується до тіла для того, щоб отримувати від нього більше тепла.

У зимові місяці саме з цієї причини у чоловіків виникають більш виражені проблеми з досягненням ерекції через тимчасове зниження чутливості статевого члена і його готовності відповідати на стимуляції. А це тягне за собою і проблеми з досягненням оргазму. Але як тільки сонце починає прогрівати землю, ситуація змінюється. (ЧИТАТИ ДАЛІ)

Читайте також:  Як правильно пити каву без шкоди здоров'ю?