З настанням осені до нас наближаються і традиційні осінньо-зимові свята, що супроводжуються гучними вечірками. Експерти назвали три кроки, які дозволять повністю уникнути неприємного похмілля.

Всі ми чули про те, що для профілактики похмілля потрібно пити більше води разом з алкоголем. Однак це не є єдиним надійним способом захисту від симптомів отруєння алкоголем. Починати потрібно ще зі стадії підготовки до банкету або вечірці. Іншими словами, рясно постачати в організм воду треба з ранку того дня, в який намічається застілля, а зовсім не в момент самого бенкету. Краще, щоб в організм надходила не тільки звичайна, але і кокосова вода. Крім того, в дієту потрібно включити побільше білка і жиру, які захистять шлунок від побічних ефектів алкоголю.

Читайте також:  Продукти, які зміцнять ваш імунітет у сезон грипу та застуди

Коли банкет закінчився, і ви вже рухаєтеся додому, відмовтеся від спокуси з’їсти щось ще. Особливо, якщо вас тягне на якісь м’ясні страви. Краще, якщо виникають голодні спазми ви будете пригнічувати фруктами. Особливо тими, які містять багато фруктози, на зразок винограду або яблук. Фруктоза-це різновид цукру, яка допомагає печінці позбавлятися від алкоголю більш ефективно.

Годі й говорити про те, що після банкету вам потрібно дуже добре виспатися. На наступний день не забудьте почистити зуби і прийняти душ. Масажуйте себе мочалкою якомога ретельніше, щоб посилити процеси кровообігу, які необхідні для позбавлення від алкоголю. Додайте трохи буряка в сніданок для допомоги печінки. Відмінним напоєм проти похмілля є коктейль в складі 200 мл води, 100 мл кокосової води, 100 мл апельсинового соку і щіпки морської солі. (ЧИТАТИ ДАЛІ)

Читайте також:  Хто найчастіше вмирає від інфаркту