Як усі ми знаємо, заняття спортом – процес досить енергоємний. Однак не варто забувати, що як професійним спортсменам, так і тим, хто має інтенсивні фізичні навантаження, потрібно стежити за рівнем вітамінів і мікроелементів, які беруть участь у всіх хімічних процесах організму.

Оскільки регулярні фізичні вправи прискорюють метаболізм, витрата вітамінів і мінералів також підвищується. Зазвичай, у спортсмена потреба у вітамінах зростає в 1,5 – 2 рази в порівнянні з фізично неактивною людиною. Через інтенсивні навантаження навіть якісне харчування не завжди здатне забезпечити рівень мінералів, вітамінів і амінокислот, необхідних для нормального функціонування організму.

Нестача цих компонентів може серйозно вплинути на швидкість відновлення м’язів, працездатність організму, і, в свою чергу, на ефективність тренувань в цілому. У гіршому випадку тренування не тільки не дадуть очікуваного результату, а й можуть завдати шкоди.
На нашому сайті Ви зможете знайти різні вітамінні комплекси Orthomol Sport для поліпшення м’язового тонусу і метаболізму, відновлення сил під час і після тренувань, нарощування м’язової маси.

До складу Orthomol Sport входять:

  • Різні вітаміни групи В, які сприяють засвоєнню білка, поліпшенню метаболізму, а також регулюють обмін жирів і вуглеводів. В7, який є одним з найнеобхідніших вітамінів для спортсменів, активно бере участь в процесі спалювання жирів, а В4 зменшує час відновлення м’язової тканини після тренувань. В9, також відомий як фолієва кислота, постачає кисень до м’язів і нормалізує процес кровотворення;
  • Вітамін А, який покращує регенераційні процеси і зміцнює сухожилля;
  • Вітамін С, який відповідає за трансформацію жиру в м’язи, знижує рівень холестерину і підтримує працездатність організму в цілому;
  • Вітамін Е, який підвищує витривалість, підтримує кровоносні судини в нормальному стані і відповідає за рельєфність мускулатури.

До вітамінів Orthomol Sport також входить набір різних амінокислот, серед яких лейцин, ізолейцин, таурин і інші, які сприяють зміцненню кісткової тканини і прискоренню регенерації м’язів.

Серед мінералів, необхідних спортсменам, особливу увагу варто приділити магнію, який допомагає відновлюватися після тренувань, перешкоджає оніміння кінцівок, появи судом і підтримує в нормі тиск.

Отже, навіть найправильніше і багате харчування не зможе повністю покрити потреби організму людини, що займається спортом, в повній мірі. На допомогу Вам прийдуть вітамінні комплекси Orthomol Sport, розроблені з урахуванням потреб організму в період постійних фізичних навантажень.

*На правах реклами