Щоденне вживання жмені мигдалю може стати ключем до більш тривалого і здорового життя.

Цей продукт, багатий корисними речовинами, допомагає позбутися зайвих сантиметрів на талії, підтягти ноги і захиститися від захворювань серця за допомогою зниження рівня холестерину в крові, стверджують вчені.
Вживаючи всього 42 г мигдалю кожен день можна знизити ризик ранньої смерті.

Експерти з Університету штату Пенсільванія провели дослідження за участю 52 людей середнього віку з надмірною вагою і підвищеним рівнем холестерину в крові.

В рамках експерименту половині групи протягом 6 тижнів давали банановий мафін, що містить таку ж кількість калорій, як жменю свіжого мигдалю.

Читайте також:  4 зміни у харчуванні знижують рівень холестерину

Незважаючи на відсутність різниці у вазі між двома групами, дієта на основі мигдалю привела до значного зниження жирових відкладень в області живота, талії і стегон.

Також вчені виявили, мигдаль допоміг знизити рівень холестерину в крові, відповідно, знизити ризик серцевого нападу.

Захворювання серця є основною причиною смертей у всьому світі, згідно з підрахунками, мінімум 80% ранніх смертей, спровокованих захворюваннями серця, можна уникнути, якщо люди змінять свій стиль життя, в тому числі дієту.

Зниження жирових відкладень в області живота особливо важливо, оскільки вони пов’язані з метаболічним синдромом, підвищеним кров’яним тиском, ожирінням і захворюваннями серця.

Читайте також:  Оброблені продукти небезпечні для мозку

42 г мигдалю містять 160 калорій, а також білок, клітковину, вітаміни і мінерали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 КОРИСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ВОЛОСЬКИХ ГОРІХІВ

ГОРІХИ ЗАХИЩАЮТЬ СЕРЦЕ І БЕРЕЖУТЬ ФІГУРУ

ДОСТУПНИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ РАКУ