Вживання яєць вранці на сніданок програмує організм на активне спалювання жиру протягом дня.

Яким сніданком ви починаєте день, може мати велике значення для спалювання жиру. На думку фахівця, на сьогоднішній день є чимало дослідницьких даних, які кажуть, що яйця можуть бути ідеальним сніданком для спалювання жиру, пише indiatimes.

Яйця багаті вітамінами та антиоксидантами, також містять важливі мікроелементи цинк, залізо та селен. Також до їх складу входять високоякісні білки, що стимулюють обмін речовин. Крім того, завдяки високому вмісту білка яйця, не будучи висококалорійними, чудово насичують – це пов’язано з тим, що організму потрібно багато часу для переробки, плюс він витрачає чимало енергії на їхнє перетравлення.

Читайте також:  Корисні цибуля та часник протипоказані деяким людям

Ситний, багатий на важливі поживні речовини сніданок вранці зводить до мінімуму ризик потягу до їжі протягом дня. Яйця в цьому плані ідеальні, оскільки доступні та дають організму багато білка, вітаміни та мінерали.

Дієтолог рекомендує обговорювати з лікарем вживання яєць при проблемах серцево-судинної властивості. Крім того, яйця слід їсти разом із продуктами, багатими на клітковину – це можуть бути овочі, горіхи або цільнозерновий хліб.