Переважній більшості жінок відома така проблема, як целюліт. І якщо ви не входите в це число, можна вважати вас щасливицею.

А що ж залишається іншим жінкам? Змиритися з цією проблемою? Махнути на себе рукою? Ні, потрібно і можна застосовувати усі доступні засоби для боротьби.

Ми зібрали поради по боротьбі з цією недугою. Необхідно налаштуватися на успіх! Давайте оголосимо війну целюліту, щоб завжди залишатися гарними і привабливими!

Звичайно, якщо є кошти, можна звернутися за допомогою до фахівців, але можна повернути собі хорошу форму і самостійно.

Обов’язковою умовою буде виконання фізичних вправ, встановіть собі певну норму в день і дотримуйтеся її. Ви можете також кататися на роликах, велосипеді, більше ходити пішки, головне посилювати навантаження на проблемні зони.

Обмежте себе в споживанні жирної їжі, намагатися їсти корисну їжу, приготовану бажано на пару. Більше овочів, зелені, фруктів. Дуже корисна морська капуста, риба. Доцільно використовувати вітамінні комплекси.

Дуже корисно щодня застосовувати контрастний душ. Такий душ покращує кровообіг, сприяє виведенню шлаків. Добре використовувати спеціальні антицелюлітні засоби – мочалки, крему, лосьйони.

Масаж є ефективним методом у боротьбі з целюлітом. Робити його бажано щоденно, із застосуванням спеціальних мастил.

Але тут необхідно зробити застереження – масаж протипоказаний жінкам, які мають проблеми з венами.

Дуже показані антицелюлітні обгортання. Їх можна придбати в аптеці або магазині, а можна приготувати самостійно.

Намагайтеся, і у вас все вийде. Головне – це віра в себе! І нагородою вам стануть захоплені погляди і компліменти оточуючих!

Джерело: МедикФорум