Напевно, кожна людина хотіла поліпшити функції пам’яті. Нещодавно вченим вдалося знайти новий спосіб, який допоможе у вирішенні даної проблеми. Детальніше про нього розповімо в нашому матеріалі.

Дослідженням у цій галузі займалися наукові фахівці з Йоркського університету, розташованого у Великобританії. Вони встановили, яким чином тривалість сну впливає на здатність людини запам’ятовувати нову інформацію. Про результати досліджень повідомляється на спеціалізованому порталі.

Давно відомо, що сон впливає на формування і збереження нових спогадів. Розвиток пам’яті, як встановили вчені, пов’язане з шпинделями сну — вибухами коливальної мозкової діяльності, які видимі за допомогою електроенцефалограми (ЕЕГ).

Читайте також:  Лікар назвав 9 продуктів, які захистять від втрати зору

На думку британських вчених, поліпшити здатність людини до запам’ятовування можна, якщо під час сну проводити транскраніальну електричну стимуляцію. Експеримент проводили на добровольцях. Людям називали прикметники і пов’язані з ними асоціації. Після цього прикметники виголошували під час сну. За допомогою ЕЕГ з’ясувалося, що у людей виникали саме відповідні асоціації.

Вчені пояснюють, що відкриття допоможе людям, які страждають від проблем з пам’яттю.

Джерело: 7mednews