Напевно, кожна людина хотіла поліпшити функції пам’яті. Нещодавно вченим вдалося знайти новий спосіб, який допоможе у вирішенні даної проблеми. Детальніше про нього розповімо в нашому матеріалі.

Дослідженням у цій галузі займалися наукові фахівці з Йоркського університету, розташованого у Великобританії. Вони встановили, яким чином тривалість сну впливає на здатність людини запам’ятовувати нову інформацію. Про результати досліджень повідомляється на спеціалізованому порталі.

Давно відомо, що сон впливає на формування і збереження нових спогадів. Розвиток пам’яті, як встановили вчені, пов’язане з шпинделями сну — вибухами коливальної мозкової діяльності, які видимі за допомогою електроенцефалограми (ЕЕГ).

На думку британських вчених, поліпшити здатність людини до запам’ятовування можна, якщо під час сну проводити транскраніальну електричну стимуляцію. Експеримент проводили на добровольцях. Людям називали прикметники і пов’язані з ними асоціації. Після цього прикметники виголошували під час сну. За допомогою ЕЕГ з’ясувалося, що у людей виникали саме відповідні асоціації.

Вчені пояснюють, що відкриття допоможе людям, які страждають від проблем з пам’яттю.

Джерело: 7mednews