Бажання інтимної близькості у представниць слабкої статі виникає далеко не до кожного чоловіка. І навіть з коханою людиною жінки не завжди здатні налаштуватися на секс і відчути бажане збудження. Чим це пояснюється і від чого залежить поява статевого потягу?

Жіноче лібідо тісно пов’язане з емоційним станом і фізіологією.

Воно, як і чоловіча потенція, може знижуватися під впливом різних несприятливих факторів. На тлі стресів, перевтоми, гормонального збою, непорозуміння і конфліктів в парі, розвитку комплексів і невпевненості в собі, пасивного способу життя, прийому антидепресантів, а також інших причин жінки перестають відчувати свою сексуальність, у них пропадає інтерес до статевого життя, руйнуються особисті відносини , погіршується загальне самопочуття і якість життя. Як підвищити жіноче лібідо?

Препарати

Віагра

Відповідаючи на питання, як підвищити жіноче лібідо, фахівці рекомендують спробувати скористатися фармакологічними засобами. Найбільш ефективним і одночасно безпечним для організму визнається не гормональний препарат на основі силденафілу – Жіноча Віагра. Таблетки мають швидку дію, сприяють виникненню статевого потягу, підсилюють виділення природного мастила і покращують якість сексу. Придбати засіб анонімно і за доступною ціною можна в інтернет-магазині viagra-shop.com.ua, оформивши замовлення на сайті.

Читайте також:  Влияние стресса на репродуктивное здоровье и способы управления им
Корекція розлади

Лікар

Для того, щоб впоратися з проблемою зниження статевого потягу у жінок, необхідно з’ясувати причину порушення. Допомогти в цій ситуації може кваліфікований фахівець – сексолог. Проаналізувавши психоемоційний стан пацієнтки, вивчивши фізіологічні особливості її організму і оцінивши відносини в парі, лікар зможе підібрати найбільш ефективний спосіб корекції статевого розладу. В кожному окремому випадку необхідний індивідуальний підхід.

Відсутність інтересу до сексуального життя нерідко є наслідком розвитку серйозних захворювань статевої системи. Зважаючи на це, потрібно пройти консультацію не тільки у сексолога, а й у гінеколога.

Важливо, що в питанні, як підвищити жіноче лібідо, значна роль відводиться чоловікам. Адже якщо партнер регулярно дає відчути коханої її сексуальність і привабливість, то це сприяє виникненню у неї бажання до інтимної близькості. І навпаки, якщо чоловік часто робить жінці зауваження щодо її зовнішності, не проявляє знаків уваги і турботи, це призводить до зниження статевого потягу і сексуальності.

Читайте також:  Ботокс волосся плюси й мінуси
Зміна обстановки

Щоб посилити лібідо, жінкам слід внести різноманітність у відносини в своє життя.

Фахівці рекомендують спробувати змінити обстановку, так як частою причиною погіршення якості сексуального життя служать побутові проблеми і сірість буднів.

Спільний відпочинок в якомусь мальовничому куточку допоможе підняти настрій і отримати позитивні емоції. Похід в кіно або театр, романтичний вечір при свічках і навіть просто прогулянка в парку нададуть потрібний ефект, якщо немає можливості організувати поїздку на море або за місто.

Фізична активність

Заняття спортом – плавання, пробіжки, катання на велосипеді і роликах, фітнес, тренування в тренажерному залі, також мають позитивний вплив на жіноче лібідо.

Читайте також:  Лазерная эпиляция глубокого бикини — в чем особенность процедуры

Фізична активність сприяє підвищенню рівня тестостерону в крові, що призводить до посилення статевого потягу.

Зміна іміджу

Відвідування салону краси творить чудеса не тільки із зовнішнім виглядом жінок, але і з їх емоційним станам. Нова зачіска, зміна кольору волосся, манікюр, педикюр і інші дамські штучки допоможуть відчути себе більш привабливою і сексуальною, пробудивши бажання інтимної близькості з чоловіком. Зміна іміджу не залишиться непоміченою і для партнера, який обов’язково проявить інтерес до покращала коханої, тим самим давши зрозуміти їй, що вона як і раніше бажана.

Шопінг

Шопінг

Поліпшити настрій і подарувати позитивні емоції може покупка нового спокусливого комплекту білизни, сексуального сукні, туфель або іншого жіночного елемента гардероба.