Чим менше думок про оргазм, тим гострішим буде задоволення. Таким секретом поділилася сексолог Джіджі Енгл у розмові з британським виданням Metro.

Фахівець порадила зосередитись на власних відчуттях, а не думати про результат сексу. Це, за її словами, дозволяє жінкам максимально розслабитися та отримати яскравий оргазм. Сексолог пояснила, що концентрація на головній меті може затьмарити процес.

В іншому все дуже індивідуально, підкреслила Енгл. Існує безліч інших способів посилити оргазм, але найкраще обговорювати це зі своїм партнером, оскільки сексуальні уподобання у всіх різні.

Сексолог також порекомендувала вивчати власні відчуття та своє тіло. Якщо досягти задоволення під час сексу не виходить через почуття сорому, страху чи остраху осуду, варто звернутися за допомогою до професійного психолога або сексопатолога.

Читайте також:  Лікар розкриває «життєво важливу» частину ранкової рутини, яка дозволяє залишатися бадьорим протягом дня

Підсилити оргазм допоможуть стандартні фізичні вправи для м’язів тазового дна. Часто буває так, що через атрофію або слабкість м’язів цієї області досягти задоволення стає проблематично. Лікар-гінеколог Тереза Ірвін порадила не нехтувати такими практиками.