Рішення про народження другої в сім’ї дитини має бути зваженим. Вчені запевняють, що в даному питанні не варто поспішати. Докладніше про те, коли варто народжувати другого малюка, розповімо в нашому матеріалі.

Дослідженням у цій сфері займалися наукові фахівці з Центру по контролю і профілактиці захворювань Сполучених Штатів Америки. Виявилося, що справді не слід поспішати при народженні другої дитини. Адже з’ясувалося, що у пар, які заводять другого малюка протягом двох років після появи на світ першого, найчастіше народжуються діти з аутизмом. Ризик утворення страшного психічного розладу збільшується на 50 відсотків. Правда, чекати довше теж може бути небезпечно.

В рамках випробування наукові фахівці проаналізували дані про стан здоров’я 356 дітей з аутизмом, 600 дітей з порушенням розвитку, а також 524 дітей без будь-яких відхилень у розвитку.

У результаті було доведено, що занадто маленький або занадто великий інтервал між двома пологами у матері може істотно збільшити ймовірність утворення аутизму. При тривалому очікуванні до того ж посилюються проблеми з зачаттям.

Відзначається, що на відновлення поживних речовин в організмі потрібно близько 18 місяців. Якщо дотримуватися таких рекомендацій, то ризик негативних наслідків тільки зменшиться.

Джерело: 7mednews