Як правило, стати володарем сильної підтягнутого тіла не так-то просто. Для того щоб досягти бажаного результату необхідна велика частка мотивації, волі і рішучості. Втім, найскладнішою частиною у цій справі є саме початок. Звичайно, вам доведеться долучитися до здорового харчування і сфокусуватися на вашій меті, але як тільки ви помітите попередні результати ваших зусиль, вам не захочеться зупинятися. І якщо ви вже вирішили зайнятися спортом, рекомендуємо вам обережно вибрати правильні і ефективні вправи.

Рекомендовані нами вправи в буквальному сенсі перетворять ваше тіло вже через місяць!

Віджимання в упорі

Ця вправа спрямована на тренування всього вашого тіла. Вона зміцнить грудну клітку, абдомінальні м’язи, ноги, спину, плечі, передпліччя і м’язовий корсет (торс). Почніть вправу на витягнутих руках, розташованих прямо під плечима, торс повинен бути в напруженому стані. Продовжуйте опускати тіло в напрямку підлоги, спину тримайте прямо.

Читайте також:  Через що з'являються пігментні плями і як їх позбутися?
Планка

Планка

Дана вправа поліпшить вашу поставу, попередить болі в спині і зміцнити м’язовий корсет. Для початку прийміть упор лежачи. Розташуйте лікті під плечима на підлогу під кутом в 90 градусів. Перенесіть вагу на передпліччя. Ваше тіло повинне бути витягнуте в пряму лінію. Протримаєтеся в такому положенні протягом 30 секунд.

Присідання

Присідання

Це вправа зміцнить суглоби, поліпшить рівновагу і стимулює ріст м’язів. Тримайте обличчя прямо, грудну клітку — вперед, а ноги на ширині плечей. Коліна зігніть, попу посуньте назад. Опускайте тіло таким чином, щоб ваші стегна були паралельні підлозі. Перенесіть вагу на п’яти, потім, відштовхнувшись від них, поверніться у вихідне положення.

Читайте також:  За деякими звичками вгадується наявність підвищеного холестерину
Місток лежачи

Вправи

Ця вправа зміцнює стегна, сідничні м’язи і торс. Прийміть положення лежачи на спині. Зігніть коліна, руки розташуйте вздовж тіла, а ступні притисніть до підлоги. Потім, повільно підніміть стегна, розташувавши їх в одну лінію з плечима. Залишайтеся в такому положенні декілька хвилин, потім поверніться у вихідне положення.

Вправа птах-собака

вправи при спондиліті

За допомогою цієї вправи вам вдасться зміцнити нижній відділ спини і торс. Станьте на коліна, напружте торс, врахуйте, що спина і шия при цьому повинні залишатися байдужими. Випряміть ліву ногу і підніміть ліву руку, розташувавши їх паралельно підлозі. Далі, підніміть праву руку. Потримайте кілька секунд. Змінивши руку і ногу, продовжуйте виконувати вправу далі.

Читайте також:  Названий руйнівний для серця та судин тип продуктів

Безсумнівно, для того щоб отримати здорове підтягнуте тіло вам буде потрібно чимало витримки і важкої праці. Але вже через 4 тижні вам вдасться відчути на собі позитивний ефект, який стимулює вас до продовження занять спортом. Тому закликаємо вас як можна швидше почати рухатися до своєї мети!

Джерело: HeadInsider