Більшість людей знають, що високий рівень холестерину шкідливий для їхнього серця, але мало хто дійсно розуміє, що таке холестерин. Доктор Клер Хага, сімейний лікар клініки Мейо, пояснює, чому це так тісно пов’язане з проблемами серця. Вона також обговорює силу, яку Ви можете контролювати.

Ми бачимо його на етикетках продуктів харчування і чуємо, як про це говорять фахівці охорони здоров’я, але мало хто знає, що таке холестерин насправді.

“Вам дійсно потрібен холестерин, щоб сприяти формуванню здорового мозку. Однак є поганий холестерин, і саме він створює бляшки в наших артеріях”, – говорить доктор Хага. “І це те, про що ми турбуємося”.

Холестерин-це воскова речовина, яка міститься в жирах в крові. При високому рівні холестерину в кровоносних судинах можуть утворюватися жирові відкладення, що в кінцевому підсумку може ускладнити проходження достатньої кількості крові по артеріях.

“Так що поганий холестерин, коли ці бляшки утворюються, якщо вони розриваються, вони можуть … викликати серцевий напад або навіть викликати інсульт”, – говорить доктор Хага. Доктор Хага каже, що те, що ви їсте, впливає на рівень холестерину, тому у вас є можливість його контролювати.

Приклади трансжирів, в основному це будуть ваші попередньо розфасовані продукти, іноді такі речі, як пончики і печиво», – говорить доктор Хага. “Є продукти, які готують з шортенінгу, фаст-фуду, смаженої їжі. [Ви повинні] дійсно спробувати … позбутися від них”.

Ви також повинні скоротити споживання насичених жирів, які часто містяться в продуктах тваринного походження, таких як бекон або масло.
Доктор Хага каже, що ви також можете знизити рівень холестерину, якщо ви споживаєте більше омега-3, що є хорошим жиром, який ви знайдете в рибі, горіхах та авокадо. Збільшення кількості сироваткового протеїну в раціоні також може знизити рівень холестерину.

Джерело: МедікФорум