Незалежно від професіоналізму кухаря, багато людей часто допускають одні й ті ж помилки під час приготування м’яса. Експерти попередили, що вони можуть не тільки зіпсувати смак страви, але і завдати шкоди здоров’ю.

Не розігрівати сковороду заздалегідь

Це один з найважливіших етапів готування. Якщо не розігріти сковороду перед тим, як покласти на неї продукти, страва, по-перше, буде готуватися довше, а по-друге, збільшиться ризик перегріву їжі, пише Eat This, Not That!.

Готувати заморожене м’ясо

Хоча може здатися, що приготування замороженого м’яса заощадить час, насправді це тільки сильно розм’якшить його. В результаті воно вийде водянистим з зруйнованою структурою волокон. У деяких випадках така страва може викликати розлад шлунка.

Готувати м’ясо прямо з упаковки

Покласти стейк на сковороду або гриль прямо з холодильника – відмінний спосіб його зіпсувати. Щоб забезпечити належне рівномірне приготування, необхідно нагріти м’ясо до кімнатної температури і прибрати надлишки вологи паперовими серветками.

Різати м’ясо відразу після приготування

Коли стейк готовий, краще дати йому час, щоб “віддихатися”, перш ніж почати його нарізати. Справа в тому, що в гарячому м’ясі весь сік збереться до центру розрізу. Однак, якщо залишити його на кілька хвилин після приготування, сік встигне перерозподілитися і реабсорбуватися по всьому шматку. Саме цим прийомом користуються професіонали, щоб зробити стейк соковитим.