Їх вживання забезпечують організм чоловіків потрібним запасом цінних речовин: гранатовий, гарбузовий, кавуновий і селеровий сік увійшли в список найбільш корисних для їх здоров’я.

Зарубіжні фахівці розповіли, що гранатовий сік містить у своєму складі такі корисні вітаміни, як вітамін А, B1, B2, B6, C і мікроелементи – залізо, калій, магній і фосфор. За кількістю антиоксидантів цей сік перевершує навіть червоне вино. Завдяки його вживання поліпшується стан кровоносних судин – в цьому аспекті гранатовий сік корисний для чоловічої потенції: він сприяє тривалій ерекції.

Що стосується гарбузового соку, то він відрізняється високим вмістом цинку, завдяки чому підвищує рівень тестостерону. Цей сік часто рекомендується для профілактики простатиту.

Кавуновий сік містить цитрулін, амінокислоту з судинорозширювальним ефектом. Механізм дії цитруліну на судини статевого члена віддалено нагадує силденафіл, діюча речовина «синіх пігулок». В організмі цитрулін трансформується в іншу амінокислоту – аргінін, збільшує рівень оксиду азоту, який підсилює приплив крові до статевого органу і забезпечує стійку ерекцію.

Селеровий сік містить багато речовини андротестосерона, який перетворюється в тестостерон. Він рекомендується до вживання не тільки чоловікам – цей сік допомагає при хворобах кишково-шлункового тракту, сечокам’яної хвороби.

Джерело: МедікФорум