ГоловнаНовини Здоров'яЯк не набрати вагу з віком? 6 ключових рекомендацій

Як не набрати вагу з віком? 6 ключових рекомендацій

Можливо, тобі здається, що не набрати вагу з роками неможливо. Це не так. Існують рекомендації і поради, завдяки яким можна зберегти вагу стабільною, незважаючи на вік. В нашій сьогоднішній статті ми розповімо тобі, що саме потрібно робити, щоб убезпечити себе від появи зайвих кілограмів.

схуднути

Як не набрати вагу за віком: ключові моменти
1. Включи у свій раціон флавоноїди

Після проведення ряду досліджень фахівці дійшли висновку, що регулярне вживання флавоноїдів допомагає нам підтримувати вагу стабільним або навіть скинути пару кілограмів.

Слід мати на увазі, що для цього необхідно включити в свій раціон такі продукти, як журавлина, полуниця, черешня, виноград, лісові ягоди, чай, яблука, цибулю, цибулю-порей і брокколі.

Для того, щоб отримати всю користь з флавоноїдів, достатньо щодня з’їдати по одній порції перерахованих продуктів.

2. Веди активний спосіб життя

Для того, щоб не набрати вагу, необхідно вести активний спосіб життя. Слід пам’ятати про те, що з віком наш метаболізм сповільнюється. Якщо ми ведемо малорухливий спосіб життя, зайві кілограми стають неминучими.

Читайте також:  Десять чудових продуктів молодості для харчування після 40 років

Саме тому так важливо залишатися активною. Дуже важливо регулярно виконувати фізичні вправи. Вони можуть бути середнього ступеня інтенсивності. Найголовніше — приділяти їм час регулярно.

Завдяки фізичним вправам ти станеш сильнішим, твої м’язи і суглоби будуть довше залишатися молодими. Іншими словами, фізична активність здатна пригальмувати хід часу.

Згідно з даними останніх досліджень, невеликі десятихвилинні серії вправ 3 рази на день приносять той же самий ефект, що й щоденні півгодинні заняття.

Ніколи не забувай про це. Наприклад, якщо перед тобою постає питання про те, піднятися пішки по сходах або скористатися ліфтом, завжди краще зупинити вибір на першому варіанті.

3. Підтримуй активним свій розум

З віком наша пам’ять схильна погіршуватися. Якщо ти хочеш убезпечити себе від цього, необхідно регулярно стимулювати свій мозок і підтримувати активним свій інтелект. Намагайся щодня присвячувати час читання, вирішувати кросворди або судоку, грати в шахи та інші подібні настільні ігри.

Читайте також:  Медики дали 22 поради по продовженню життя

Такі хобі благотворно впливають на нашу пам’ять і увагу.

Будь-яке заняття, що зберігає активним і бадьорим твій розум, вбереже тебе від стресів і депресії. Завдяки цьому якість твого життя стане вище.

4. Забудь про дієти

Пам’ятай про те, що більшість низькокалорійних дієт приносять зворотний результат. Вони можуть призвести до того, що ритм твого метаболізму ще більше сповільниться.

Справа в тому, що коли наш організм стикається з дефіцитом калорій, їх витрати ще більше сповільнюються. Таким чином наше тіло намагається створити запас калорій на випадок можливого голоду.

Прихильники таких дієт ризикують тим, що після їх закінчення їх обмін речовин залишиться уповільненим назавжди. Тому якщо ти думала про те, щоб сісти на дієту, що припускає вживання менше 1200 калорій в день, буде краще утриматися від такого кроку. В результаті такої дієти ти втратиш не жирову тканину, а мускулатуру.

Це пояснюється тим, що саме тканини м’язів вживають найбільшу кількість калорій. Тому через втрату мускулатури нам стає ще важче зберегти стабільну вагу.

Читайте також:  Топ-10 найкорисніших продуктів в світі опублікували експерти-дієтологи
5. Стеж за своїм здоров’ям

Дуже важливо регулярно проходити періодичні медичні огляди. З часом у багатьох з нас з’являються такі проблеми зі здоров’ям, як, наприклад, гіпертонія і остеопороз.

Подібні захворювання здатні перешкодити нам вести активний спосіб життя і займатися спортом. Саме тому так важливо регулярно обстежуватися у лікаря, щоб бути в курсі стану свого здоров’я.

6. Не відкладай ці поради на завтрашній день

Ні в якому разі не відкладай реалізацію цих рекомендацій на завтра. Необхідно усвідомити всю важливість турботи про своє здоров’я і не варто чекати появи перших проблем для того, щоб почати діяти.

Пам’ятай про те, що одних теоретичних знань в цій області недостатньо, ці рекомендації слід практикувати. Поступово вони повинні перетворитися на звичку. Тільки в цьому випадку прожиті роки ніяк не будуть впливати на стан твого здоров’я.

Джерело: steptohealth