Завдяки використанню сучасних, якісних наповнювачів можна виробляти зручні, з тривалим терміном використання матраци. Такі моделі – відмінна альтернатива металевому каркасу. У виробництві використовуються натуральні та штучні матеріали, які мають різні характеристики. В інтернет-магазині МатроЛюкс ви можете придбати якісний безпружинний матрац власного виробництва, відповідно, недорого та на вигідних умовах.

Аргументи на користь безпружинних матраців

 • Моделі з пружинною конструкцією часто починають скрипіти під час сну та неприємно вібрують. Такі вібрації особливі відчутні, коли йдеться про залежні пружинні блоки, встановлені у двоспальних моделях. Тож, незначний рух однієї людини неодмінно потривожить того, хто спить поруч. Моделі без пружинних блоків абсолютно безшумні, жодний рух не передається поверхнею.
 • Лише матрац без пружин може бути дійсно жорстким, тож, забезпечить якісний ортопедичний ефект.
 • Матрац без пружин – єдиний правильний вибір для новонароджених, дітей дошкільного віку, школярів.
 • Лише виріб без пружинних блоків можна скрутити в рулон для зручного зберігання або транспортування. Так, ви зможете легко організувати додаткове спальне місце на випадок гостей або покращити ортопедичні кості старого дивану або ліжка.

Матеріали для виробництва матраців без пружин

 • Кокосова койра – натуральний матеріал – суміш кокосової стружки с латексом. Таку жорстку плиту використовують частіше в ортопедичних моделях та дитячих матрацах, коли важливо досягти найбільш правильної та міцної підтримки тіла, а також правильного положення попереку під час сну.
 • Латекс – натуральний матеріал, один з найдорожчих у каталозі безпружинних виробів для сну. Виготовляють його із соку каучукового дерева, сировину спінюють, після застигання маса стає повітряною та щільною. З латексу виробляють матраци середньої жорсткості, які не викликають подразнень, алергічних висипів, та мають довгий термін використання. Оскільки натуральний латекс досить дорогий матеріал, його комбінують з іншими, більш дешевими.
 • Повітряна піна. Більш дешеві моделі виробляють зі звичайної піни, вироби преміум-класу – з піни, що має ефект пам’яті. Матеріал досить м’який, тож, підійде для людей зі здоровими попереком та спиною.

Жорсткість матрацу – як визначити

Існує 5 варіантів жорсткості матрацу без пружинних блоків. Виробник має зазначити в технічних характеристиках моделі – яку саме жорсткість має виріб.

 • М’який. Здатний швидко приймати обриси тіла, не створює тиску на м’які тканини, не стримує кровообіг. Можна обрати для дорослих вагою менше 55 кг або старше 50 років.
 • Помірно м’який. Рівномірно підтримує тіло, універсальний, оскільки підходить для людей різного віку. Це найбільш популярна модель, адже саме на такій поверхні м’язи повноцінно розслабляються.
 • Середньої жорсткості. Матраци з оптимальними ортопедичними якостями, можна використовувати людям з болями у хребті, а також з вагою більше 90 кг.
 • Жорсткий – здатний витримувати великі навантаження та не деформуватися, тож, ідеально підійде для людини з вагою більше 100 кг. Відпочинок на такій поверхні рекомендують лікарі-ортопеди, а також – це правильний вибір для облаштування спального місця для немовля та дитини дошкільного віку.
 • Дуже жорсткий. Можна використовувати виключно у лікувальних цілях та для профілактики розвитку сколіозу у дитини.

Корисно знати! Безпружинні матраци бувають переважно середньої жорсткості або жорсткі. Також можна знайти помірно м’які моделі, але такий варіант не розповсюджений.

Застосування сучасних технологій у виробництві матрасів

Компанія МатроЛюкс пропонує матраци власного виробництва, створені за допомогою сучасних технологій:

 • повітряна піна – вироблена з пінополіуретану, легка, пориста, такі вироби м’які, мають незначну вагу;
 • повітряна піна з ефектом пам’яті – матеріал уперше застосували фахівці NASA, які працювали над створення максимально зручних місць для сну для астронавтів, безпружинні матраци з ефектом пам’яті досить поулярні, тому що забезпечують максимальний комфорт, дозволяють м’язам розслабитися;
 • термоволокно – матеріал з натуральної повсті використовується лише з одного боку для утеплення матрацу, така модель ідеально підійде для відпочинку взимку.

Якщо ви бажаєте купити безпружинний матрац дійсно високої якості, зверніться до виробника МатроЛюкс. На офіційному сайті можна замовити виріб стандартного розміру або сформувати замовлення на виготовлення матрацу за індивідуальними вимірами. Звертаючись до національного виробника МатроЛюкс, ви не обираєте між якістю та демократичною ціною. Наша продукція завжди бездоганної якості, а завдяки реалізації без залучення посередників, вартість найнижча в Україні. Пункт самовивозу працює в Дніпрі, для мешканців інших міст можлива доставка.

*На правах реклами