Всім відомо, що вміло підібраний гардероб і класний макіяж можуть відчутно омолодити жінку. А ось помилки у виборі косметики та одязі, навпаки, візуально старять, і ось найпоширеніші з них.

1. Занадто модний одяг
 
Якщо тільки ви не володієте безмежним бюджетом, то утримуйтеся від покупки самих трендових предметів одягу. Справа в тому, що мода швидко приходить і йде, а вам буде не по кишені щороку купувати новинки. І куплені рік-два тому ультрамодні сукні або джинси стануть виглядати застарілими.

2. Занадто довге волосся

Багато жінок асоціюють довге волосся з молодістю, а коротку стрижку з віком. Але з роками жінка втрачає запаси підшкірного жиру в області обличчя, і довге волосся видає вік.

3. Занадто чорний олівець для очей

У молодості це виглядає добре, але з роками, чим більш насичений чорний олівець для очей використовується, тим менше він підходить жінці, так як вії стоншуються, то багато хто намагається компенсувати за рахунок більш густого чорного макіяжу.

4. Засмага

Сонячні ванни дають тимчасовий ефект омолодження за рахунок засмаги, але в довгостроковій перспективі, навпаки, старять шкіру і видають вік.

5. Занадто тісний або вільний одяг

У тому і в іншому випадку подібний гардероб привертає небажану увагу до фігури. Особливо, якщо з роками у вас з’явилися видимі недосконалості.

6. Відмова від носіння поясів

Якщо у вас ідеальна фігура, то ремені не потрібні, але в будь-якому іншому випадку вони вигідно підкреслять область талії.

7. Темна помада

Насичена помада дозволяє зробити акцент на губи, але при дуже темному або яскравому кольорі цей акцент залучається і до “зморщечок сміху”, розташованих в куточках губ.

8. Надлишок рум’ян

Це не просто погано, це жахливо, так як густий шар рум’ян ніби кричить про те, що ви “літня жінка”.

9. Підлітковий одяг

Не повторюйте помилки Мадонни, яка прагне одягатися, як її 16-річна дочка Лурдес. При цьому співачка виглядає старою і безглуздою, виставляючи на показ свій поважний вік.

10. Захоплення кольоровими трендами

У цьому сезоні популярна пастель, але якщо тільки одяг цього кольору не підходить вашій комплекції, то в ньому ви будете виглядати сильно старше своїх років. Вибирайте класичні кольори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
9 СПОСОБІВ ПОВЕРНУТИ СТАРІННЯ НАЗАД

ВСТАНОВЛЕНО, НА ЯКИЙ САМЕ МАКІЯЖ РЕАГУЮТЬ ЧОЛОВІКИ