Для більшості жінок критичні дні стають справжнім випробуванням. Важливо правильно підібрати гігієнічні прокладки, які забезпечать надійний захист від протікань. 

Пропозиції марки Always з’явилися в Україні на початку 90-х і відтоді незмінно займають перші позиції в рейтингах популярності. У цій статті ми розповімо про особливості запропонованої брендом продукції, купити яку зі швидким доставленням замовлення за призначенням можна у мультирегіональному інтернет-магазині Makeup. А почнемо з простих рекомендацій, які допоможуть спокійно перенести передменструальний синдром (ПМС) і критичні дні.

Терпіти або лікувати

Зміни, які відбуваються в організмі перед початком менструації, спостерігаються приблизно у 90% жінок. Найбільш поширеними є набухання та болючість молочних залоз, дратівливість, безсоння, дискомфорт внизу живота, перепади настрою.

Інтенсивність ПМС може з віком змінюватись. Прояви цього синдрому ніяк не пов’язані з репродуктивною системою та обумовлені навіть не гормональними змінами в організмі, а психоемоційним станом. Якщо ви схильні до помисливості, тривожності, неспокою, дратівливості, то на тлі гормональних змін, пов’язаних з наближенням критичних днів, все це посилюється у рази. Коли ці прояви помітно знижують якість життя, то їх визнають окремим синдромом, що потребує лікування. Середня кількість таких випадків – приблизно 10 зі 100, але 30% жінок відзначають у себе хоча б кілька ознак ПМС. Такий синдром викликається психосоматичними порушеннями, які далеко не завжди можна просто перетерпіти. Тому в лікуванні таких станів важлива допомога психотерапевта.

Прокладки Always: відчуваємо себе впевнено

З настанням критичних днів емоційний фон зазвичай стабілізується, а перераховані негативні прояви частково або повністю проходять. Для того, щоб відчувати себе впевнено, підбираємо гігієнічні прокладки.

Ключовим показником є ​​відповідність можливостей цих засобів кількості виділень. Рівень вбирання не залежить від товщини прокладок. Наприклад, ультратонкі моделі з серії Always Ultra швидко вбирають вологу та перетворюють її в гель, завдяки особливому абсорбувальному шару.

Бренд Always заснований в 1983 році й належить концерну Procter & Gamble. Два роки знадобилося компанії, щоб стати визнаним лідером у сфері виробництва одноразових прокладок. Вже понад 35 років під цією маркою виготовляються інноваційні варіанти, застосування яких забезпечує комфорт і максимальний захист від протікань.

Основні лінійки та матеріали

Розробленням нових пропозицій займається власний науково-дослідний центр, розташований в Німеччині, у місті Швальбах. За статистикою гігієнічні вироби цього бренду регулярно використовують 1,5 мільярда дівчат і жінок у 109 країнах світу. Зупинимося докладніше на особливостях деяких лінійок:

  • Ultra. Мають товщину 3 мм. Верхній шар перфоровано отворами у вигляді воронок. Так рідина швидко потрапляє в середній прошарок, в якому вона перетворюється в гель, а значить не може витекти назовні. Крильця мають 6 еластичних зон, які забезпечують надійну фіксацію. Використовується спеціальна технологія нейтралізації запаху, яка створює відчуття свіжості.
  • Platinum. Застосування цих виробів гарантує оптимальне поєднання комфорту й захисту. Вони мають шовковисту поверхню, що делікатно контактує зі шкірою та викликає приємні тактильні відчуття. Спеціальні бічні бар’єри та безліч мікроподушечок перешкоджають протіканню й утримують виділення всередині. Довжина задньої частини нічних варіантів на 60% більше, ніж у моделях, призначених для денного використання.
  • Ultra Sensitive. Верхній шар відрізняється підвищеною м’якістю та підходить для чутливих покривів. Основні переваги – високий рівень гнучкості та еластичності, продукція пройшла дерматологічне тестування.
  • Always Sensitive з технологією SmartFoam. Спеціальна серія для тих, хто продовжує вести активний спосіб життя навіть у критичні дні. Забезпечує максимальну свободу рухів, а одна прокладка здатна швидко вбирати вологу, кількість якої в 10 разів перевищує вагу одного виробу.

Компанія приділяє велику увагу якості пропонованої продукції. Всі моделі проходять спеціальні тести, які проводять 200 штатних експертів. Для виготовлення використовуються такі основні матеріали:

  • Целюлоза. Поглинає виділення й утримує їх у середньому прошарку.
  • Поліестер. Це волокно бере участь в процесі поглинання.
  • Поліакрилат натрію. Використовується як абсорбент.
  • Поліетилен і поліпропілен. Застосовуються для запобігання попадання рідини на спідню білизну.
  • Клей. Поєднує шари, а також забезпечує фіксацію виробів.
  • Оксид титану. Використовується для створення ефекту матовості.

Також застосовуються різні додаткові покриття (наприклад, сополімер етилену та вінілацетату).

В асортименті марки є ароматизовані та неароматизовані варіанти. Всі вони абсолютно безпечні для застосування. Легкий аромат потрібен для нейтралізації неприємного запаху. Така продукція повністю відповідає вимогам Міжнародної асоціації, що контролює процес використання ароматичних речовин у парфумерній промисловості (International Fragrance Association)

Бренд не обмежується тільки виготовленням гігієнічної продукції. Велика увага приділяється благодійництву та соціальним проєктам. Розроблена спеціальна навчальна програма, яка призначена для дівчаток-підлітків і знайомить їх з особливостями статевого дозрівання та сприяє соціальній адаптації. Також бренд виділяє чимало коштів для придбання канцелярського приладдя, яке передаються у бідні родини та школи Південної Африки. Фахівці марки регулярно публікують пізнавальні матеріали, що допомагають батькам зрозуміти проблеми дівчаток-підлітків і, попри можливі складнощі в спілкуванні, налагодити з ними довірчі відносини.

*На правах реклами