Втома вранці або сонливість в денний час може відчути кожен. Найбільш очевидний спосіб уникнути цього-більше спати. Однак існують і інші способи впоратися з проблемою, впевнені фахівці.

Вода

Іноді зневоднення може викликати втому, тому стакан води з ранку допомагає прокинутися. Крім того, це відновить водний баланс і підвищить концентрацію уваги. При цьому на каву краще не покладатися і не пити його у вечірній час. Напій дійсно підвищує рівень енергії, але може порушити сон і погіршити його якість.

Ранкова рутина

Експерти радять дотримуватися одного і того ж ранкового розпорядку і вставати кожен день в один і той же час. До ранкової рутини можна віднести холодний душ з ранку, готування сніданку, медитацію.

Фізична активність

Вправи допомагають поліпшити кровотік і прискорити серцебиття, що, в свою чергу, надає бадьорості. Якщо з ранку немає часу на повноцінне тренування, можна обмежитися розминкою, пише Express.

Правильний сніданок

Правильний сніданок також допоможе підбадьоритися. Відзначається, що перший прийом їжі повинен містити багато білків і вуглеводів, а також включати фрукти або овочі.

Рута

Перцева м’ята має підбадьорливі властивості, покращує пам’ять, підвищує увагу, тому її можна використовувати при втомі. Наприклад, можна жувати гумку з перцевою м’ятою або випити м’ятний чай, а також понюхати масло з перцевою м’ятою.

Масаж

Ще один спосіб – масаж голови. Це допоможе поліпшити кровотік і підвищити бадьорість.