Одяг для найменших має відповідати чітким критеріям та вимогам, які забезпечують комфорт, безпеку та зручність для малюка. Саме тому речі для новонароджених слід обирати, ретельно вивчаючи інформацію на ярлику, оглядаючи всі шви, гудзики та застібки.

Як вибрати одяг для немовлят

Найперший одяг для немовлят – це дуже відповідальний вибір для кожної матусі. Малюк щойно з’явився на світ і ще не звик до його особливостей. Тому перед покупкою першого дитячого гардеробу ви маєте знати головні нюанси

 1. Натуральний склад. На ярлику має бути зазначена натуральна тканина, бажано 100%.
 2. Пастельні кольори. Ви не знаєте, яким чином фарбувався той чи інший одяг, тому, щоб запобігти алергічним реакціям обирайте речі білого, кремового, бежевого та інших пастельних відтінків.
 3. Застібки та декор. Перший одяг малюка має бути максимально простим та не містити гострих, твердих елементів у вигляді блискавок, великих гудзиків, гострих кнопок. Обирайте одяг без декору, оскільки він може створювати дискомфорт.
 4. М’які шви. Шкіра малюка дуже ніжна і реагує на будь-який подразник. Перевіряйте, щоб шви не були грубі.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви оберете справді зручний одяг для вашого малюка.

Матеріали для дитячого одягу

Особливу увагу слід приділяти саме матеріалу, з якого виготовлений дитячий одяг. Ви можете бути впевнені в безпечності одягу, якщо на його ярлику вказаний один із наступних матеріалів:

 1. Бавовна.
 2. Бамбук.
 3. Льон.

Також безпечним, зручним та практичним є дитячий трикотаж. Він виготовляється на основі бавовняних волокон, тому не становить загрози найніжнішій шкірі малюка. Серед очевидних переваг саме трикотажу його зносостійкість, приємна фактура, забезпечення необхідної вентиляції та різноманітність кольорів та дизайнів.

Поради по догляду

Одяг для найменших вимагає дбайливого догляду та зберігання. Є кілька правил, дотримуючись яких, вам вдасться зберегти дитячі речі в належному вигляді:

 1. Прання без використання агресивної побутової хімії. Звичайні пральні порошки та гелі можуть викликати подразнення на шкірі малюка, тому використовуйте засоби для прання дитячих речей.
 2. Ручне прання. Речі для найменших краще прати вручну або на спеціальному режимі в пральній машині. Таким чином, речі не деформуються при пранні, а ви зможете ретельно пропрацювати сильно забруднені місця.
 3. Сушіння. сушити трикотажний одяг потрібно в горизонтальному положенні, попередньо поклавши його на рушник.
 4. Зберігання у складеному вигляді в окремій шафі або комоді. Дитячі речі рекомендується зберігати окремо від дорослих.
 5. Глажка. Трикотажні речі не потребують прасування, та й сучасні дитячі засоби для прання добре справляються мікробами. Однак, якщо вам буде спокійніше, то, без сумніву, прасуйте дитячі речі.

Ці прості поради допоможуть зберегти дитячий одяг у гарному стані та зробити догляд за ним максимально комфортним і безпечним для малюка.

*На правах реклами