Через головний біль страждає багато людей кожного дня, бо його важко уникнути враховуючи такі фактори, як стрес або перенапруження. Цей поширений симптом завдає незручностей, який шкодить нормальній працездатності. Але, щоб позбутися дискомфорту, не обов’язково вживати якісь пігулки.

Одним з найпоширеніших лайфхаків є прийняття контрастного душу. Щоб він надав гарний результат, температуру води потрібно змінювати кожні 15-30 секунд. Далі, можна просто трохи відпочити у ліжку без сну та зайвих думок. Під час відпочинку можна спробувати безкоштовні слоти пм казино, які мають цілодобовий доступ та великий асортимент. 

Що спричиняє головний біль 

Головна біль
Однією з популярних причин головного болю може стати стрес та надмірна напруженість м’язів. Здебільшого, подібні незручності виникають у людей, які багато працюють за комп’ютером. Також, серед поширених причин знаходяться:

  • Мігрені, що супроводжуються сильними больовими відчуттями в одній області голови (біль, часто пульсує та може супроводжуватися нудотою та чутливістю до світла);
  • Регулярні проблеми зі сном;
  • Неякісне планування денного раціону;
  • Різкі зміни погоди та атмосферного тиску;
  • Надмірне напруження м’язів очей, та інше.

Серед зовнішніх чинників головного болю також присутні низькі температури повітря. Тобто, якщо людина довго перебуває під впливом холоду, наступає звуження судин голови, що спричиняє дискомфорт. Також, часто болить голова у гіпертоніків, які страждають від високого кров’яного тиску. 

Корисні поради про те, як позбутися болю у голові без ліків

Як не дивно, але перше, що спадає на думку – це зробити точковий масаж голови. Дійсно, ця процедура має змогу зменшити біль, але якщо додати масаж шиї, плечей та спини – ефект буде більш задовільним. Також, можливо залучити певні трави або ефірні олії, наприклад лаванду, ромашку або м’яту. 

Не варто списувати з рахунку холодний компрес. Його варто покласти у зону скронь та лоба. Перед цим, серветку або рушник потрібно змочити прохолодною водою або льодом. 

Допомагає й більше перебування на свіжому повітрі. Тож, потрібно приділяти хоча б 30-60 хвилин на день тому, щоб просто пройтися навколо будинку. Але, якщо вийти з дому не вдається, можна побути на балконі або відчинити вікно. 

Разом з цим, не треба забувати про нормальне харчування та якісний сон. Хоча виспатися не завжди вдається, потрібно шукати баланс і інколи відпочивати вдень. Щодо страв, тут все просто, наприклад, можна приготувати суп, бульйон або смачну кашу та запити звичайною водою.

*На правах реклами