Чоловіки найчастіше намагаються повернути собі колишніх коханих за допомогою квітів або коштовностей , як показало соціологічне опитування . А от жінки для цієї справи найчастіше воліють заняття сексом.

Соціологи з Великобританії опитали більше 2000 чоловіків і жінок старше 18 років, щоб дізнатися, якими методами вони користуються , щоб повернути колишніх партнерів. Більше половини опитаних заявили , що намагаються домогтися цього за допомогою подарунка , при цьому найчастіше подібну тактику вибирають чоловіки. 41 % представників сильної статі заявивло , що купує своїм колишнім квіти та інші подарунки.
 
Примітно , що три чверті жінок зовсім правильно розуміють чоловічу натуру , і замість якихось подарунків використовують ” гарячий секс ” для того , щоб повернути собі прихильність колишніх . При цьому лише чверть чоловіків намагалися відновити відносини з подругами за допомогою сексу , і це спрацьовувало в поодиноких випадках – у прекрасної статі більш витончена і чуттєва натура .
 
Більше третини чоловіків ( 36 % ) вели себе з колишніми підкреслено холодно і відсторонено , керуючись пушкінським принципом ” чим менше жінку ми любимо , тим легше подобаємося ми їй ” у справі воскресіння колишнього роману. Серед жінок подібну тактику застосовували 64 %. І хоча подібні ігри , а також секс є досить популярним способом повернути колишнього партнера , на першому місці за популярністю таки подарунки.
 
Найчастіше чоловіки дарують колишнім коханим квіти , ювелірні прикраси і нижню білизну. Жінки воліють купувати для чоловіка квитки на спортивні змагання або концерти , одяг і ігрові консолі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ДОВЕДЕНО: ІМІТУВАТИ ОРГАЗМ МАРНО

МУЗИКА ВПЛИВАЄ НА ВИБІР СЕКСУАЛЬНОГО ПАРТНЕРА