Мало хто з людей молодого або середнього віку не боїться старіння. Але з літнім віком теж бувають пов’язані деякі приємні моменти життя. А саме …

1 . Найвищий рівень щастя
 
Ви ніколи не будете такими щасливими , як між 65 і 85 . Дослідники з Університету Чикаго виміряли рівень щастя людини в різні періоди життя. Він високий в молодості , максимально низький в середньому віці , ну а найбільшого показника досягає після 65 .
 
2 . Гострота розуму

Вчені з Університету Іллінойсу з’ясували , що літні авіадиспетчери краще справляються зі своєю роботою , ніж молоді . Правда , для збереження гостроти розуму потрібно постійно навантажувати мозок роботою. Так що і тут не треба боятися старіння.
 
3 . Дружелюбність

Читайте також:  Нутриціолог назвала вітаміни для покращення роботи мозку

Літні люди набагато більш ефективно вирішують різного роду соціальні конфлікти , як у своєму житті , так і в житті друзів або родичів. Вчені з Університету Мічигану з’ясували , що життєвий досвід робить людину розуміючою і схильною до компромісів .
 
4 . Менше хвилювань

Ні іпотеки , ні боргів , ні маленьких дітей , ні навіть роботи з вічним страхом її втратити . Це по-справжньому щасливе життя , в якому ви можете займатися тим , що вам подобається.
 
5 . Менше мігреней

Дослідження показують , що з віком у жертв мігреней стан здоров’я поліпшується. Найчастіше мігрені відвідують людей з підліткового віку і до 50 .
 
6 . Поліпшення сексуального життя

Читайте також:  Вживання в їжу фруктів двох кольорів може підвищити захист від сонця на 40%

З віком рівень задоволення від сексу виростає , як з’ясували вчені з Університету Каліфорнії в Са -Дієго. Більшість жінок від 60 до 89 , що підтримують сексуальні відносини , задоволені ними .
 
7 . Менше стресу

Це прямо випливає з пункту 4 . Правда , у літніх людей з’являється особливий привід для хвилювань – власне здоров’я . Але найбільший рівень стресу в житті доводиться на період з 35 по 49 , а трохи менший з 25 до 34 .
 
8 . Міцніший шлюб

Статистика показує , що кількість розлучень серед подружжя старше 60 в порівнянні з іншими віковими категоріями мінімально .
 
9 . Радість від роботи

Читайте також:  Названо сік, який здатний знизити цукор у крові на 35%

Більше 90 % працівників старше 50 в тій чи іншій мірі задоволені роботою. А серед співробітників молодше 30 таких лише 80 %. Вся справа в тому , що літнім людям вже не потрібно щось доводити і дертися по кар’єрних сходах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПРОЖИТИ ДОВГО

НАУКА ДІЗНАЛАСЯ, ЯК ЗУПИНИТИ СТАРІННЯ