Пігментні плями є досить поширеною проблемою. І одна справа, коли вони з’являються в літньому віці, а інша — якщо в більш ранньому. Як правило, їх поява зумовлена негативним впливом на шкіру сонячного світла. Звичайно, можна в таких випадках скористатися порадами медиків. Але далеко не завжди вони є нешкідливими і дають результат. Але не слід впадати у відчай — допоможе цибуля і оцет!

Всього 2 інгредієнта — цибуля і яблучний оцет

Офіційна медицина для позбавлення від пігментних плям радить хіміотерапію, заморожування або використання всіляких відбілюючих кремів. Проте жоден з цих способів не є безпечним. Надаючи позитивний вплив на пігментні плями, разом з цим відбувається і негативна реакція, у результаті якої шкіра руйнується і порушується обмін речовин. Більш безпечним в цьому плані є народний засіб, в основі якого лежить всього 2 інгредієнта — цибуля і яблучний оцет.

Відразу хотілося б звернути увагу на те, що обидва продукти мають бути домашніми. Той оцет, який продається в магазинах, найчастіше є штучним з’єднанням і ніякої позитивної дії надати не може. Це ж відноситься і до магазинної цибулі, наповненої масою пестицидів.

Для приготування рецепту необхідна приблизно однакова кількість інгредієнтів. Для початку поріжте цибулю на невеликі шматочки і подрібніть за допомогою блендера до утворення кашоподібної складу. Після цього візьміть такий же обсяг яблучного оцту і змішайте з цією кашею.

Застосовувати цей засіб дуже просто

Треба взяти і за допомогою ватного диска нанести невелику кількість крему на пігментну пляму. Позитивний вплив цього засобу пояснюється тим, що у складі цибулі містяться антиоксиданти, які сприяють омолодженню шкіри та зміни її складу. Що стосується оцту, то з його допомогою прибираються мертві клітини, а склад більш молодих змінюється.

Єдине обмеження, яке тут є — у вас може бути індивідуальна алергія на перераховані продукти. Тому для початку краще провести невеликий експеримент — візьміть зовсім малу кількість, нанесіть на пігментну пляму і трохи почекайте. Якщо нічого дивного не відбувається, то можна продовжувати користуватися цим засобом.

Вже через кілька прийомів ви помітите, що пігментні плями стали набагато світлішими. А якщо проводити лікування на ранній стадії їх появи, то можна і зовсім від них позбутися. Для додаткової підстраховки при виході на вулицю бажано нанести на шкіру сонцезахисні засоби — це запобіжить появі нових плям. Будьте красиві і здорові!

Джерело: HeadInsider