Прищ може зіпсувати настрій на весь день. Особливо якщо з’явився він раптово. Добре, якщо це одиничний випадок раз на місяць. Але що робити, якщо акне турбує вас часто і не дає нормально жити? У такому разі необхідно більш відповідально підійти до розв’язання цієї проблеми. Найчастіше комедони лікування дівчата відкладають, а потім стикаються із ситуацією, коли запалень стає надто багато. Для початку необхідно заспокоїти шкіру та пережити період загострення, а після цього працювати над тим, щоб запобігти появі прищів та вугрів у майбутньому. 

Види висипань та їх відмінності

Щоб догляд за шкірою був ефективним, визначте, з яким типом висипань ви зіткнулися: 

  • відкриті комедони — чорні точки; 
  • закриті комедони — дрібні висипання з білими головками; 
  • запалені акне — червоні прищі з білим центром. 

Найчастіше дівчат турбує відразу декілька видів акне, тому догляд за шкірою має бути комплексним. Якщо у вас є вузликові прищі, зверніться за допомогою до дерматолога. Тільки доглядовими засобами цю проблему не вирішити — потрібне спостереження лікаря. 

Рекомендації для догляду за шкірою, схильною до появи акне

Щоб назавжди забути про стадію загострення в період акне, необхідно уникати тригерних факторів і правильно доглядати за шкірою щодня. У цьому вам допоможе дерматокосметика. Наприклад, велику популярність серед дівчат набула продукція від La-Roche Posay. Для боротьби з акне підходить повсякденний догляд із серії EFFACLAR Duo(+). Якщо у вас проблемна шкіра, необхідно: 

  • використовувати захист від УФ-випромінювання; 
  • не видавлювати прищі; 
  • віддавати перевагу некомедогенним доглядовим продуктам. 

Правильний догляд здатний регулювати вироблення шкірного сала та делікатно очищати шкіру від мертвих часток шкіри. З таким підходом шкіра довго залишатиметься здоровою. 

Бренд La-Roche Posay пропонує спеціальні серії засобів для лікування запалень, алергії чи атопічного дерматиту. За допомогою цієї продукції ви зможете в домашніх умовах знайти підхід навіть до проблемної шкіри.

*На правах реклами