Вас не влаштовує колір шкіри обличчя, відсутні сили для фізичних і розумових навантажень, з’явилася зайва вага? А може ще і замучив поганий настрій і нервозність? Тоді вам варто провести очищення організму. Або, як зараз модно говорити – зробити собі детокс.

Мало хто чув про це слово, не кажучи вже про його сенс. Якщо пояснювати по-простому, то це метод, який дозволить вам очистити організм від токсинів за допомогою кардинальної зміни раціону харчування. Завдяки йому ви досягнете позитивних результатів у поліпшенні зовнішнього вигляду і емоційного стану, відкоригуєте свої кілограми. І для цього не варто витрачати багато сил, коштів і часу — достатньо всього одного дня.

Читайте також:  П'ять вправ допомагають людям похилого віку зберігати хороше здоров'я
Очищення організму: види детокс
1. Використання детокс в ранковий час доби

Для ефективності програми по очищенню організму потрібно використовувати зелений напій (смузі). Його рекомендують вживати перед початком трудодня. Щоб його приготувати вам знадобляться наступні продукти:

  • Огірок – 1 шт.
  • Зелень шпинату
  • Яблуко – 1 шт.
  • Половина авокадо

Всі продукти ретельно вимийте під проточною водою. Потім поріжте їх на невеликі скибочки і помістіть в окрему посудину. Долийте туди невеликий об’єм води. За допомогою блендера приготуйте однорідну масу.

2. Використання детокс в денний час доби

Протягом дня потрібно пити велику кількість рідини – приблизно 2.5 л води. Це буде сприяти виведенню токсинів з організму. Крім того, для підвищення ефективності процедури можна вживати фрукти і ягоди. Під час очищення організму в обідню перерву потрібно пити тільки воду з додаванням фруктів.

Читайте також:  П'ять простих звичок, які роблять життя більш здоровим і довгим
3. Використання детокс у вечірній час доби

День підійшов до кінця, а ваш організм вже виснажився. Хочеться повечеряти, але не можна. Замість звичної вечері зробіть собі коктейль з яблука, селери, ківі і банани. Щоб надати напою свіжості додайте м’яту.

Приготувати його зовсім нескладно. Для цього вимийте одне яблуко і невелику частину селери (стебло). Один очистіть ківі і половину банана від шкірки. Все подрібніть за допомогою блендера.

Деталі детоксу

Не варто забувати про голод, який буде вас переслідувати протягом всього дня. Пропонуємо запивати його невеликими об’ємами води. Подивіться на результат після закінчення п’ятнадцяти хвилин. Якщо ви і далі відчуваєте голод, тоді можете з’їсти ягід.

Читайте також:  Хвора печінка: ознаки, що з найважливішим органом не все гаразд

Завдяки цим методам ви зможете позбавитися від зайвої ваги (близько двох кілограм). Крім того, ви помітите зміни в кращу сторону стану шкіри обличчя.

Дотримуйтесь цих рекомендацій, і ви будете відчувати себе на роки молодше і здоровіше. Детокс – це не легкий метод, але заради ефективного результату його варто робити хоча б раз на тиждень. При цьому важливо пам’ятати, що при наявності проблем з ШКТ очищення організму потрібно супроводжувати попередньою консультацією зі своїм лікарем.

Джерело: headinsider