Багато людей вважають, що організм втрачає вологу тільки під час активних занять спортом чи в літню спеку. Але це не так, взимку дотримуватися питного режиму не менш важливо. 

Низькі температури, опалення в приміщенні та холодний вітер пересушують шкіру, що призводить до порушення водного балансу в організмі та зниження імунітету. Крім того, страждає шкіра: вона стає сухою, вразливою до появи подразнень і тріщин, швидко втрачає пружність. 

Дорослій людині в день потрібно пити приблизно 1,5-2 л чистої води. І якщо влітку така норма не є проблемою, то взимку інколи потрібно себе змушувати зробити ковток води. Але є дієві поради, які зможуть допомогти виробити корисну звичку не порушувати питний режим. 

Замість їжі 

Ні, це зовсім не означає, що потрібно повністю відмовитися від їжі та пити тільки воду. Просто інколи наш мозок плутає відчуття спраги та голоду, особливо якщо водний баланс порушений. Тому коли відчуваєте голод в період між прийомами їжі корисно зробити декілька ковтків води — і бажання зробити черговий перекус зникне. 

Головною умовою турботи про свій організм є вживання якісної води. Весь час купувати пляшки в магазині дорого й не вигідно, краще придбати фільтр-глечик для води, який зможе забезпечити потреби всієї родини.

Яскрава пляшка 

Проблему очистки води цілком просто вирішити, придбавши фільтр. Тому постає питання, у що наливати рідину, щоб узяти її із собою? Тут у нагоді стане красива та яскрава ємність для води. У цьому питанні працює такий алгоритм: чим більше подобається пляшка, тим частіше хочеться її тримати в руках. А коли вода вже все одно в руках, зробити пару ковтків не проблема. 

Додавайте фрукти 

Якщо ж навіть чиста та якісна вода ніяк не викликає бажання її випити, додайте туди пару шматочків свіжих фруктів. Найкраще працюють цитрусові: лимон, лайм чи апельсин. Й ось так за пару простих рухів отримаєте корисний натуральний лимонад, який сприятиме відновленню водного балансу організму. 

Якщо не дуже любите фрукти, додавайте улюблені ароматні трави. Головне щоб компоненти були натуральними й подобалися своїм смаком та ароматом.

Коли сумно 

Стоїте в черзі чи очікуєте на зустріч? Зробіть пару ковтків води. На робочому місці теж має завжди поряд стояти склянка або пляшка з рідиною, і коли є бажання зробити маленьку паузу, можна випити води.

Формуємо звичку 

На формування звички мозку потрібно від 14 до 21 дня. Протягом адаптаційного періоду, звісно ж, доведеться приділяти увагу контролю процесу, а далі все відбуватиметься автоматично.

Звичку пити достатньо води теж можна й потрібно сформувати. Встановіть нагадування на смартфон, займайтеся спортом (викликає спрагу), тримайте тару з рідиною завжди під рукою — і ви гарантовано зможете досягнути успіху. Головне не здаватися за першої невдачі й пам’ятати, що пити воду надзвичайно корисно для організму.

*На правах реклами