Одна дівчина прокинулася пізно вночі від блювотних позивів. Вважаючи такий сигнал організму простою ознакою харчового отруєння, дівчина спробувала заснути. Проте за наполяганням чоловіка вона звернулася за медичною допомогою, і саме це врятувало їй життя. Дізнайтеся і ви тепер, як розпізнати інфаркт у жінок!

Важлива інформація про жіночих інфарктах

Всі ми начулися про інфаркти і те, до чого вони можуть призвести. Коли дівчина по імені Сью потрапила в руки лікарів, вони після дослідження поставили діагноз: обширний інфаркт. Якби не пильність чоловіка, для дівчини та ніч могла стати останньою.

Що потрібно знати при підозрі на інфаркт:

  • У багатьох жінок симптоми інфаркту характеризуються слабкою вираженістю або навіть їх відсутністю. Разом з цим, інфаркт є найбільш поширеною причиною смерті жінок будь-якого віку. Знання ознак інфаркту досконало може врятувати життя.
  • Всі незвичні і нехарактерні симптоми або сигнали організму слід брати до уваги. Особливо значущою з точки зору ймовірності прояву симптомів є область від підборіддя до попереку. Болі, нудота, тягнучі відчуття і що-небудь ще, чого ви раніше не помічали – це вірний сигнал того, що пора негайно звернутися до лікаря.

Запам’ятайте: своєчасна допомога спеціаліста може зберегти ваше життя від інфаркту. Якщо ж ігнорувати симптоми і ознаки, що можуть бути провісниками нападу, це може коштувати життя. Будьте уважні до себе і бережіть власне здоров’я, милі дами!