Деменція – це смертельна парасолька неврологічних захворювань, що вражають мозок. В даний час це невиліковно, і вчені працюють над розробкою нових методів лікування хвороби, які могли б уповільнити прогресування та, можливо, повністю зупинити його. У той самий час людям рекомендується звертати увагу до симптоми захворювання.

Деменція це не одне захворювання, а кілька. Найбільш поширеною формою деменції є хвороба Альцгеймера. Хоча сучасні методи лікування менш ефективні, ніж передбачалося, вчені знають більше про те, як певна поведінка може свідчити про наявність хвороби Альцгеймера. До них відносяться нешкідливі звички, такі як перегляд телевізора, передає Express.

Кожен може втомитися від роботи по дому, ділової активності або соціальних зобов’язань. Однак людина з деменцією може стати дуже пасивною, годинами сидіти перед телевізором, спати більше, ніж зазвичай, або втрачати інтерес до хобі. Згодом зниження рівня активності може стати тривожним сигналом для близьких”, – розповіла психолог Анастасія Пєшкова.

Ще одним набором основних червоних прапорців є статистика деменції. В останні роки вчені виявили, що кожна третя людина, яка народилася сьогодні, протягом життя страждатиме від будь-якої форми деменції. В результаті на горизонті з’являється хвиля пацієнтів, що наближається, хоча і повільна, з деменцією.