Для прискореного відновлення організму після перенесених вірусів і респіраторних захворювань потрібно вживати обліпиху і барбарис.

Для повернення у форму організму в першу чергу потрібні речовини, що зміцнюють імунітет і прискорюють процеси виведення токсинів. Про це повідомила лікар – дієтолог Людмила Бабич. За словами фахівця, особливо корисно для прискореного відновлення після перенесених інфекцій включати в раціон ягоди обліпихи і барбарису.

Людмила Бабич зазначила, що вживати їх можна як у свіжому вигляді, так і у вигляді чаїв, варення, відварів.

«Обліпиха і барбарис мають потужну антисептичну дію, прискорюють очищення від залишкових продуктів боротьби організму з вірусами, підтримують імунітет», – розповіла лікар.

Читайте також:  Сомнолог розповіла про шкоду сну при включеному в кімнаті обігрівачі

Перш за все, помітила дієтолог, в ягодах міститься величезна кількість вітамінів, що підвищують імунний захист. Також в обліписі і барбарисі присутні дубильні речовини, які відрізняються здатністю зменшувати болі в горлі, оздоровлювати запалену слизову.

Для швидкого одужання в разі захворювання лікар порекомендувала пити чай з барбарисом. Його вживання, за словами експерта, дає ефект поліпшення самопочуття, оскільки напій «м’яко збиває жар, при цьому прискорює виведення токсичних речовин з організму і очищає судини».

Раніше ми писали про те, що вченими був названий один з найкращих напоїв проти цукрового діабету.