Позбавтеся від простатиту, і приведіть в порядок своє сексуальне життя. Адже це не так складно, як вам здається.

Коли «не хочу»

Людина – це біологічна істота, і їй властиві всі інстинкти, які притаманні тваринам. Основним інстинктом, яким природа наділила всіх істот – це статеве ваблення, щоб види могли розмножуватися. Це відноситься і до людей. З настанням статевого дозрівання гормони починають «вирувати», і організм вимагає інтиму.

Першим, хто пояснив природу сексуального потягу (або лібідо) був Зигмунд Фрейд. Сьогодні ні для кого не секрет, що лібідо – це одна з ключових складових гармонійних відносин. Якщо сексуальне бажання сильне, то це багато в чому визначає якість інтимних відносин.

Як тільки рівень сексуального потягу знижується, то починаються проблеми. Людина втрачає інтерес до протилежної статі, і заняття сексом залишаються в минулому. Якщо лібідо знизилося (або зовсім загубилося) у одного з подружжя, то такий стан справ ставить під загрозу подальше існування шлюбу, адже інтимні стосунки, це важлива складова міцних подружніх відносин.

Читайте також:  Варикоцеле и бесплодие: диагностика и методы лечения
Чоловіча проблема №1

Особливо важко миритися зі зниженим статевим потягом представникам сильної статі, адже чоловікові пережити свою сексуальну неспроможність набагато складніше і з психологічної точки зору. Найнебезпечніше тут і те, що тривала відмова від сексу веде до ще більшого зниження лібідо. При зниженні сексуального потягу чоловік втрачає сексуальні контакти, а тривале утримання від сексу з часом до застійних явищ в органах малого тазу, що в свою чергу ще більше посилює проблему.

Однією з причин зниження потягу і еректильної дисфункції є простатит. Це підступна чоловіча хвороба привносить в життя чоловіка безліч неприємностей. На сьогоднішній день встановлено, що простатит найчастіше розвивається на тлі урогенітальних інфекцій (наприклад, уреаплазма, хламідіоз та інші інфекції, що передаються статевим шляхом). Також сприяють розвитку захворювання (або посилюють течії вже існуючого простатиту) сидячий спосіб життя і нерегулярне статеве життя. На жаль, сучасний спосіб життя чоловіка, тільки сприяє простатиту. Робота в офісних умовах, постійні стреси негативно відбиваються на стані організму чоловіки, в тому числі і передміхурової залози.

Читайте також:  Варикоцеле и бесплодие: диагностика и методы лечения
Зверни увагу

Простатит (запалення передміхурової залози), як правило, починається безсимптомно, і через певний час починаються перші скарги хворого: біль в області статевих органів, промежини, паху, а також часті позиви до сечовипускання. Крім того, хвороба завдає чимало клопоту в ліжку. Простатит часто призводить до хворобливого сім’явиверження, а також, як згадувалося вище, до порушення функцій статевих органів. Чоловіки з простатитом часто скаржаться на погану ерекцію, або зовсім на її втрату.

Як бачите, ні про яку гармонію в особистому житті не може бути й мови. З простатитом дуже складно (а іноді й неможливо) відчути себе справжнім чоловіком. З часом це призводить до ускладнень в сімейних відносинах, і чоловіка долає сильне почуття провини.

Читайте також:  Варикоцеле и бесплодие: диагностика и методы лечения

Так чи варто випробовувати такі муки через простатит? Звичайно ж, ні! Краще всього, якщо хворобу запобігати. Краща профілактика простатиту, це здоровий спосіб життя, використання контрацепції під час статевих контактів (щоб уникнути інфекцій), а також відносини з одним статевим партнером, оскільки часта зміна статевих партнерів підвищує ризик виникнення інфекції.

Просте рішення серйозної проблеми

Також, крім класичних (загальних) рекомендацій для чоловіків, доречно використання спеціальних препаратів для лікування і профілактики простатиту. Бажано обговорювати з лікарем включення в схему лікування препаратів на основі натуральних компонентів. Такі засоби майже позбавлені побічних дій, і максимально безпечні у використанні.

Будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ХРОНІЧНИЙ ПРОСТАТИТ І СТАТЕВА ФУНКЦІЯ

ХРОНІЧНИЙ ІНФЕКЦІЙНИЙ ПРОСТАТИТ

ЗАГОСТРЕННЯ ХРОНІЧНОГО ПРОСТАТИТУ