Прищі утворюються швидко, але повільно зникають, що може викликати безліч проблем, якщо ви готуєтеся до гарячого побачення, вечірці з друзями або просто змушені показувати своє обличчя на публіці.

Не хвилюйтеся, ось способи прискорити скорочення плями. Лікар-косметолог Жонкіль Чантрі розповіла про два найшвидших способи позбутися від прищів.

Незалежно від того, де знаходиться прищ на вашому обличчі, який він або наскільки великий, ви не зможете змусити його зникнути відразу. Однак два способи різко зменшити розмір і почервоніння.

Перекис бензоїлу

Якщо вам потрібно швидке вирішення проблеми вдома, доктор Чантрі рекомендує використовувати перекис бензоїлу. “Якщо можливо, спробуйте низьку дозу медичного препарату. Я прописую тільки добре переносяться препарати”.

Читайте також:  Скільки яєць можуть їсти люди з високим рівнем холестерину?

Саліцилова кислота

Ще один варіант для дому – саліцилова кислота, і на ринку є безліч препаратів, що містять ці ліки. “Саліцилова кислота як тонер або сироватка може прискорити вирішення висипань прищів”.

Як запобігти появі прищів

Не покладайтеся тільки на лікування, щоб позбутися від плям, у вас повинен бути режим. Доктор Чантрі завжди рекомендує встановлений режим, але те, що слід робити, залежить від серйозності і причини прищів.

В цілому, експерт каже, що режим, який лікує і захищає шкіру, повинен включати: миючий засіб, тонік, відлущуючий засіб, антиоксидантну сироватку, сонцезахисний крем і похідне вітаміну А, таке як ретинол або ретиноєва кислота.

Читайте також:  Корисно для кишечника та фігури: вуглеводні продукти, які краще їсти холодними