У період холодів важливо додавати до свого раціону теплі страви та напої. Необхідно дотримуватися балансу в харчуванні та включати в нього продукти з вітамінами С і D у складі, розповіла нутриціолог та спортивний дієтолог Марія Волинкіна.

Не можна допускати голодування в холодну пору року, розповіла фахівець. Раціон повинен бути повноцінним і складатися з трьох прийомів їжі. Це дозволить організму накопичити достатньо поживних речовин та мінералів.

Взимку та восени не варто зловживати холодними стравами, такими як овочеві салати. Найкраще урізноманітнити раціон теплими вареними та тушкованими стравами та супами. Вода, яку ви п’єте, має бути кімнатної температури, уточнила Волинкіна.

Читайте також:  Які органи вимагають особливої уваги після 30 років

Восени важливо підтримувати та зміцнювати імунітет. Необов’язково скуповувати БАДи та всі можливі харчові добавки. Достатньо, якщо в раціоні будуть присутні натуральні чаї з додаванням імбиру, лимона або шипшини, фрукти та мед. У цих продуктах міститься вітамін С – головний «будівельний матеріал» для імунної системи.

Кожної пори року необхідно додавати до раціону сезонні продукти. Восени це гарбуз, обліпиха та низка інших корисних та смачних страв.