ГоловнаНовини Здоров'яЯк тривалість життя людини пов’язане з наявністю у неї грошей

Як тривалість життя людини пов’язане з наявністю у неї грошей

Вчені виявили зв’язок між тривалістю життя людини і величиною її доходів. Дані досліджувалися по Великобританії і США, робота опублікована в The Journals of Gerontology: Series A.

Гроші

Виявилося, що багаті англійці і американці живуть на 7-9 років довше своїх бідних співвітчизників.

Експерти вивчили результати двох масштабних досліджень людей зрілого віку, які проводилися у Великобританії і США. В цілому в них брали участь 25 000 жителів старше 50 років.

Як наголошується в дослідженні, різниця в тривалості життя між бідними і багатими існують в обох країнах в рівній мірі – незважаючи на те, що системи охорони здоров’я в США і Великобританії сильно відрізняються один від одного.

Читайте також:  6 продуктів, які буквально вбивають щитовидку

Більш того, матеріальний добробут пов’язаний і з тим, як довго людина зберігає хороше здоров’я. Різниця між бідними і багатими також виявилася рівною 7-9 років. Багаті чоловіки залишаються здоровими приблизно до 81 року, в той час як бідні – до 72-73 років. У жінок показники склали 83 і 74-75 років.

Логічно припустити, що багаті люди краще харчуються, мають можливість стежити за своїм здоров’ям і лікуватися у кращих лікарів.

За оцінками ООН, в 1950 році очікувана тривалість життя при народженні для населення світу в цілому становила 45,7 року, а до 2019 року зросла до 72,6 року, збільшившись майже на 27 років менш ніж за століття.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News