З віком організм стикається з різними змінами. Поки вчені не знайшли способу уникнути процесу старіння, але виявили продукти, які можуть його сповільнювати. За словами дієтолога Кортні Д’Анджело, одним з кращих є волоські горіхи.

“Це відмінне джерело омега-3, білка, поліфенолів і вітаміну Е”, – зазначила фахівець.

Експерт пояснила, що жирні кислоти омега-3 можуть бути хорошим протизапальним засобом, здатним поліпшити стан шкіри. Крім того, вони знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань, атеросклерозу і рівень тригліцеридів в крові, додали в Cleveland Clinic.

Крім цього, волоські горіхи багаті білком. Він підтримує вироблення колагену, яка з віком неминуче знижується, зазначила Д’Анджело. Також було виявлено, що вживання достатньої кількості білка протягом дня може допомогти запобігти віковій втраті м’язової маси.

Завдяки поліфенолам в складі горіхи мають високу антиоксидантну і протизапальну активність. Наприклад, у звіті Oxidative Medicine and Cellular Longevity зазначається, що численні дослідження пов’язали поліфеноли з захистом від раку, діабету, серцево-судинних захворювань та остеопорозу.

Більш того, волоські горіхи є відмінним джерелом вітаміну Е. “дослідження показали, що вітамін Е допомагає відновлювати шкіру і зберігати оптимальний рівень її зволоженості”, – додала Д’Анджело. Крім того, вітамін Е здатний зміцнити здоров’я мозку і уповільнити зниження когнітивних функцій.