Небагато знають про те, що під час наближення тої чи іншої недуги організм подає нам чіткі сигнали. Люди, схильні до позначеної неприємності, відзначають ряд однакових симптомів. Пора і вам познайомитися з ними.

Ознаки та передумови серцевого нападу
Втома

Сама по собі втома вважається нормальною, адже робота, домашні справи і т. п., вимотують кожного з нас рано чи пізно. Однак у випадках, коли пригніченість характеризується протяжністю в часі, можна почати підозрювати хворого в його неуважності до самого себе.

Напруга і стиснення в області грудної клітини

Один з найбільш яскравих симптомів наступаючої неприємності. Прискорене биття серця і біль у грудях — явні ознаки наближення біди.

Недолік кисню

Недостатня кількість надходячого у приміщення і споживання кисню можуть розповісти про ймовірне блокування ключових кровоносних артерій. Якщо прояв носить затяжний характер, рекомендується негайно звернутися до лікаря.

Відчуття загальної млявості в організмі

Якщо ваша сумочка або звичний рюкзак раптом стали важкими, а гуляти ввечері все частіше стає лінь, то варто прислухатися до серця. Нестача кисню призводить до атрофії. При частих запамороченнях або нездужання рекомендується не зволікати і негайно звернутися до фахівця.

Часті застуди

Часті простудні захворювання та ГРВІ приймаються людьми як щось звичайне, поширене явище. Згідно медичній практиці, більшість пацієнтів перед тим, як виявити у себе напад, переносили легкі і середні інфекційні захворювання.

Жити здоровим – добре! А ідеально правильний спосіб життя допоможе значно знизити ймовірність виникнення серцевих нападів. Уважно вивчивши пункти статті, ви зможете позбавити себе від небажаної проблеми і максимально зберегти власне здоров’я та оточуючих вас людей.

Джерело: HeadInsider