ГоловнаНовини Здоров'яЯк визначити передумови серцевого нападу і врятувати себе від смертельного ризику

Як визначити передумови серцевого нападу і врятувати себе від смертельного ризику

Небагато знають про те, що під час наближення тої чи іншої недуги організм подає нам чіткі сигнали. Люди, схильні до позначеної неприємності, відзначають ряд однакових симптомів. Пора і вам познайомитися з ними.

Серце

Ознаки та передумови серцевого нападу
Втома

Сама по собі втома вважається нормальною, адже робота, домашні справи і т. п., вимотують кожного з нас рано чи пізно. Однак у випадках, коли пригніченість характеризується протяжністю в часі, можна почати підозрювати хворого в його неуважності до самого себе.

Напруга і стиснення в області грудної клітини

Один з найбільш яскравих симптомів наступаючої неприємності. Прискорене биття серця і біль у грудях — явні ознаки наближення біди.

Недолік кисню

Недостатня кількість надходячого у приміщення і споживання кисню можуть розповісти про ймовірне блокування ключових кровоносних артерій. Якщо прояв носить затяжний характер, рекомендується негайно звернутися до лікаря.

Відчуття загальної млявості в організмі

Якщо ваша сумочка або звичний рюкзак раптом стали важкими, а гуляти ввечері все частіше стає лінь, то варто прислухатися до серця. Нестача кисню призводить до атрофії. При частих запамороченнях або нездужання рекомендується не зволікати і негайно звернутися до фахівця.

Часті застуди

Часті простудні захворювання та ГРВІ приймаються людьми як щось звичайне, поширене явище. Згідно медичній практиці, більшість пацієнтів перед тим, як виявити у себе напад, переносили легкі і середні інфекційні захворювання.

Жити здоровим – добре! А ідеально правильний спосіб життя допоможе значно знизити ймовірність виникнення серцевих нападів. Уважно вивчивши пункти статті, ви зможете позбавити себе від небажаної проблеми і максимально зберегти власне здоров’я та оточуючих вас людей.

Джерело: HeadInsider