Експерти дізналися, в чому полягає секрет краси і стрункості японок. Виявляється, для прекрасного зовнішнього вигляду і гарного самопочуття дівчини з Країни висхідного сонця щодня доглядають за шкірою і правильно харчуються, зокрема, в їх раціоні немає солодощів, що містять цукор і хімічні добавки.

Основним прийомом їжі у японців вважається сніданок. У нього входить багато корисних страв. Кожна з них, подається на невеликій тарілці, відповідно, порції невеликі. Після їжі можна випити чашку зеленого чаю. У ньому фахівці знайшли катехін EGCG, що підтримує здорові артерії, що знижує число поганого холестерину в крові і захищає від онкології. Цей напій потрібно пити до 750 мл на добу.

Найпопулярнішим супом в Японії є місо. Складові його компоненти різні в залежності від регіону і сезону. Однак в якості незмінних інгредієнтів виступають місцевий бульйон «даші» і паста з соєвих бобів, рису або пшениці «місо». За твердженням вчених з Національного онкологічного центру, цей суп знижує можливість розвитку раку молочної залози.

Також з’ясувалося, що японці не вживають хліб, зате замість нього під час кожного з прийомів їжі вони їдять рис. Перед цим корисну крупу, яка грає в раціоні жителів Країни висхідного сонця головну роль, замочують на ніч у воді або готують на пару без додавання олії та приправ.

Якщо вірити статистиці, японці, хоч і становлять 2% населення, вживають приблизно 10% всієї риби в світі. Цей продукт разом з іншими дарами моря щодня присутній на японському столі, що дозволяє запобігти багато недуг, наприклад, ожиріння і запальні процеси в організмі.

Дієтична ферментована соя у великих кількостях містяться в раціоні жителів Японії, а тому їм не знайома проблема дефіциту білка. Він допомагає зміцнити м’язову масу і підтримати фігуру людини. В якості десерту японці зупиняються на свіжих ягодах і фруктах. Вони навіть навчилися робити рисове морозиво – Мойши.

Що стосується фізичних навантажень, японські жінки віддають перевагу ходьбі, велоспорту і східним єдиноборствам. А головний секрет довголіття, як стверджують самі жителі Країни висхідного сонця, полягає в прийнятті термальних ванн. Це вважається найкращим методом боротьби з різноманітними недугами.

Крім стрункої фігури у японок красива шкіра. Для підтримки краси і молодості вони ретельно очищають шкіру і кожен день використовують різноманітні маски, в той час як в Європі представниці прекрасної статі прибігають до них 1-2 рази в тиждень.