Час не шкодує нікого. Така природа всіх людей. На жаль, проблеми зі здоров’ям з віком неминучі, в тому числі у чоловіків. Як залишатися привабливим і здоровим після 40?

Чоловіче здоров’я: гормони важливіше всього

Чоловічий організм з віком зменшує вироблення важливих гормонів, таких як андроген і тестостерон. До 45 років загалом чоловік втрачає до 15% гормонів. Вироблення тестостерону безпосередньо пов’язане з сексуальною і репродуктивною функцією. Гормон забезпечує функціональну регуляцію гіпофіза, або так званої ендокринної залози. Це безпосередньо впливає не тільки на обмін речовин в організмі, але і на правильну функцію яєчок.

З переходом до більш старшу вікову групу, у чоловіків відбувається зменшення рівня вироблення тестостерону, і як результат – погана фігура. Завдяки технічному прогресу, чоловіки менше переміщуються самостійно, використовуючи автомобілі. Також погіршують свій живильний раціон гострою і жирною їжею. Страждають на ожиріння, мають підвищений тиск і внаслідок цього різні проблеми з серцево-судинною системою. Такий сценарій ще більше провокує зниження рівня важливого гормону.

Читайте також:  Фахівці пояснили, як кава допомагає у схудненні
Необхідні процедури та рекомендації для чоловіків після 40

Регулярне вимірювання тиску

Рекомендується двічі на рік контролювати рівень артеріального тиску. Критичний фактор – тиск більше 140/80. Звертайтеся до лікаря негайно.

Флюорографія

Для чоловіків-курців особливо важливо – 2 рази на рік. ЕКГ щоб уникнути інфаркту вкрай рекомендується електрокардіограма.

Аналіз крові

Чоловікам завжди треба бути пильними в частині зайвого холестерину або підвищеного рівня цукру в крові.

Рух — життя

Сучасна наука ще не настільки розвинена, щоб люди могли переміщатися в часі або ставати молодшими. Але кожен чоловік здатний регулювати і гальмувати процес старіння свого організму, змінивши спосіб життя. Для цього вам треба завжди рухатися.

Читайте також:  Пиво допомагає запобігти віковому занепаду мозку та деменції

Заняття фітнесом після 40 років – необхідний момент для здоров’я кожного. Особливо для чоловіків рекомендується відвідувати басейн. Вилазьте зі свого автомобіля і ходите по 2-3 км в день. Скинути зайві кілограми. Спорт приходить на допомогу разом зі зміною раціону на більш здорові продукти харчування.

Не ігнорувати медогляди

Дуже важливо для чоловіків після 40 років відвідувати хоча б раз на рік уролога. Це сприяє виявленню різних захворювань на ранніх стадіях, у тому числі проблем з простатою.

Пиво вбиває

Пивна пристрасть у чоловіків просто величезна. Але зайва любов до хмільного напою обіцяє негативними наслідками, такими наприклад як ожиріння.

Читайте також:  Які кавові звички змушують вас старіти швидше

Активне статеве життя

Активне заняття сексом значно знижують ризик раку простати.

Отримувати максимальне задоволення від життя. Радість у житті – це також важливий фактор, що сприяє підняттю рівня тестостерону. Більше гуляйте на свіжому повітрі, відвідуйте цікаві місця і читайте літературу! І звичайно ж не забувайте про секс!

Джерело: HeadInsider