Яйця є одним із тих продуктів, вживання яких вранці сприяє стрункості.

Правильно складений сніданок має багато переваг для схуднення та підтримки ваги. За даними Клініки Майо, дорослі люди, які вживають здоровий сніданок, краще контролюють рівень цукру в крові та зберігають працездатність протягом дня. У свою чергу, відмова від їжі вранці може уповільнити метаболічні процеси та ускладнити спроби стати стрункішими.

Які продукти на сніданок допомагають зробити фігуру більш підтягнутою?

Яйця. Завдяки високій поживності через вміст білка, багатьох важливих вітамінів та мінералів, таких як селен та рибофлавін, яйця здатні ефективно знижувати апетит протягом дня при вживанні на сніданок.

Зародки пшениці. Вони містять концентровану кількість вітамінів і мінералів, таких як марганець, тіамін і селен, а також багаті на клітковину. Дослідження показують, що споживання цих речовин та клітковини тісно пов’язане зі здоровою вагою без надлишків жиру.

Банани. Тим, хто не може без солодкого, на сніданок слід їсть саме їх. Банан середнього розміру містить трохи більше 100 калорій, але при цьому в ньому цілих 3 г харчових волокон – це 12% щоденної потреби організму в клітковині.

Йогурт. Містить велику кількість білка, знижує рівень голоду і, відповідно, кількість їжі, що споживається за день. Згідно з наявними даними, стандартна порція йогурту на сніданок допомагає з’їдати на 100 кілокалорій менше.

Грейпфрут. Цей фрукт недарма включається до різних програм зі зниження ваги. Крім низького вмісту калорій, грейпфрути багаті на воду і клітковину – ідеальне поєднання для тих, хто худне.

Кава. Кофеїн як активну речовину сприяє зниженню ваги за рахунок прискорення обміну речовин. Головне – не перестаратися з цукром, молоком, вершками та іншими добавками, оскільки вони збільшують калорійність напою і зводять нанівець деякі потенційні корисні для здоров’я властивості кави.