Зради — досить поширена проблема у відносинах між чоловіками і жінками. Про них, як правило, вже дізнаються постфактум. Однак психологи запевняють, що ще до зради з боку другої половинки можна зрозуміти, чи схильний обранець до зради. Докладніше про те, як розпізнати схильність до адюльтеру, розповімо в матеріалі.

У дослідженні з даної теми взяли участь майже півсотні людей. З’ясувалося, що якщо представниці прекрасної статі перебували на ранній стадії шлюбу або разом з партнером більше десяти років, то вона зберігала вірність у порівнянні з жінкою, яка перебувала в стосунках на протязі шести-десяти років. Здебільшого це відбувалося через тиск, який чинився з боку дітей. Також однією з причин була криза середнього віку.

А ось у чоловіків вчені виявили іншу закономірність. Набагато частіше вони йшли від дружин або змінювали, коли перебували в шлюбі довше одинадцяти років. За словами експертів, у такий час люди починають замислюватися над тим, чого ж їм вдалося досягти у житті. Також у них буває бажання завести дітей.

А ось інші експерти вважають, що штовхає чоловіків на зраду більш глобальні проблеми в шлюбі. Сварки, вирішуються проблеми — все це провокує розвиток думок про зраду. Чоловікові дається вибір, що робити: втекти або боротися за свій шлюб. На стороні представники сильної статі зазвичай шукають можливість піти від проблем і можливість побудувати кращі відносини. Вдається їм це насправді, — велике питання.

Джерело: 7mednews