Вплив алкогольних напоїв на людину – питання, яке вимагає численних досліджень. Темою одного з останніх досліджень став пошук відповіді на питання, чому спиртне може позбавити людини сну. Відповідь на нього ви дізнаєтеся з нашого матеріалу.

Дослідження проводили наукові співробітники Університету Рутгерса. За словами професора навчального закладу Наомі Марморштейн, спиртне справді може спровокувати у людини розвиток безсоння. Вивчення зв’язку між вживанням алкоголю і проблем зі сном стало основною темою випробувань.

З’ясувалося, що чим більше люди вживали спиртних напоїв, тим більше і частіше у них виникали проблеми зі сном. Добровольцям потрібно було відповісти на ряд питань. Так вчені дізналися, як багато часу молодим чоловікам і жінкам потрібно для того, щоб заснути (у робочі та вихідні дні), а також, як часто у них виникали порушення сну. В тому числі експерти з’ясували, засипали студенти на заняттях, а також повернувшись додому. Крім того, вчені поставили питання, скільки разів випробувані брали на груди за останні чотири місяці.

Виявилося, що дійсно між вживанням алкоголю і проблемами зі сном є зв’язок. Зокрема, це залежало від кількості випитого спиртного. Таким чином, людям рекомендували дотримуватися міри при вживанні алкоголю, що позбавити їх від проблем із засипанням.

Джерело: 7mednews