Майже всі напої або продукти небезпечні для людського організму у великих кількостях. У тому числі й вода. Але від якої кількості води людина може померти?

У випуску на YouTube-каналі The Infographics Show розповіли, скільки максимум води людина може випити і скільки для неї стане смертельно небезпечною.

Взагалі якщо ви станете пити багато води, то ви просто частіше ходитимете в туалет. Але якщо ви випиватимете більше одного літра води щогодини протягом кількох годин поспіль, все може закінчитися погано.

У цьому випадку у вас може виникнути водна інтоксикація. Серед її симптомів виділяють головний біль, судоми, м’язову слабкість, нудоту, блювання, сонливість або втому. При щогодинному вживанні великої кількості води ви можете зіткнутися з припадками і знепритомніти.

Один із органів, який відповідає за переробку води в організмі, – це нирки. Вони здатні позбавлятися за годину від літра води. Якщо у вашому організмі буде занадто багато води, це зменшить кількість натрію в тілі, що може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям.

Але випадків водної інтоксикації зі смертельними наслідками щодо мало. Але один підліток, який випив чотири галони води (тобто 15 літрів води) у 2014 році, помер. Тому кількість води, від якої ви можете померти, – це близько 15 літрів.