Академічні фахівці зібрали список напоїв, які будуть дуже корисні для людей з гіпертонією. За словами експертів, їх постійне використання може допомогти зменшувати кров’яний тиск, що довели численні дослідження.

Ананасовий сік. Даний сік багатий калієм, а крім того включає аскорбінову кислоту. Його вплив на кровоносні судини співмірні з ефектом аспірину, ананасовий сік розслабляє артерії і допомагає уникнути формування тромбів. Сік обов’язковий до вживання пацієнтам з такими порушеннями, як атеросклероз, крововилив в мозок і високий кров’яний тиск. При цьому експерти повідомляють про те, що може бути корисний виключно свіжоприготований ананасовий напій.

Буряковий нектар. Сік з буряка вельми корисний для кровоносних судин і серця – його споживання стимулює міотичний кровотік, що робить краще стан не тільки скелетної мускулатури, але і судинної системи. У структурі буряка знаходиться сульфат азотної кислоти. Проникаючи в організм, ця речовина перетворюється в окис азоту, яка розширює артерії, сильно знижуючи тиск.

Читайте також:  Дієтолог розкрила 2 простих трюки, які допоможуть схуднути

Настій каркаде. Даний чай рекомендовано випивати при проблемах з високим тиском, зокрема в його квітках присутні спеціальні речовини – антоціани, що підтримують покращує стягування стінок кровоносних судин. У каркаде велика кількість вітаміну С і антиоксидантів, а крім того містяться родючі базисні кислоти, що розчиняють жир і тим самим заважають формуванню холестеринових бляшок.

Зелений чай. Згідно з даними американського веб-сайту з охорони здоров’я WebMD, цей напій вважається простим, проте дієвим ліками, що допомагають зменшувати високий артеріальний тиск. Повсякденне використання однієї-двох чашок зеленого чаю або чаю “улун” знижує загрозу формування високого кров’яного тиску практично на 50%, заявляють фахівці.

Читайте також:  Які продукти вбивають підшлункову

Вода. Очищена питна вода – дешевий і результативний засіб, що допомагає в боротьбі з гіпертонією. Її споживання необхідне, так як вода сприяє травленню, освоєння нутрієнтів, а крім того стрімкого кровотоку по всьому тілу. При дефіциті води кровоносні судини звужуються, оскільки тіло прагне зберігати рідину, а звуження судин відразу збільшує навантаження на серце, внаслідок цього зростає артеріальний тиск. У разі, якщо шлунок дає можливість, в водичку допускається додавати лимонний сік.