Нижче наведені продукти, багаті магнієм. Магній є одним з найнеобхідніших мінералів в організмі. Якщо ви страждаєте від дефіциту цього мінералу, то це може вартувати вам значних проблем зі здоров’ям. Перевірте і переконайтеся, що у вашому раціоні завжди є продукти, багаті магнієм!

Магній важливий, тому що він може допомогти запобігти серцево-судинним захворюванням. Особливо важливий для людей з діабетом. А також може допомогти мозку в його повсякденних функціях.

Важливим фактом є те, що деякі ознаки того, що ви страждаєте від дефіциту магнію, включають судоми ніг, а також загальне почуття втоми або слабкості, головний біль, затримка рідини в передменструальному циклі, болі в спині та ін.

З цими продуктами ви зможете отримати щоденну потребу в цьому мінералі.

Ці продукти, багаті магнієм, допоможуть вам краще спати, розслабити нервову систему, підвищити міцність кісток і багато іншого.

Насіння льону

Магній 392 мг

Насіння льону зазвичай цінують за високий рівень омега-3, але воно також є фантастичним джерелом магнію. Доброю новиною є те, що вам не потрібно 100 грамів насіння льону, щоб отримати вигоду. Невеликі порції все одно дадуть вам багато магнію, і ви зможете компенсувати різницю з іншими продуктами протягом дня.

Подрібнене насіння льону легше в роботі і гарантує, що ви дійсно засвоїте його. А також ви можете вибрати лляну олію.

Але давайте не будемо випускати з уваги вражаючі кількості омега-3, які містяться в лляному насінні. Це допоможе організму боротися з вільними радикалами.

Темний шоколад

Магній 327 мг

Темний шоколад є одним з продуктів, багатих магнієм, який забезпечує майже повний денний запас в 100 грамової порції. Можливо, ви не захочете з’їдати 100 грамів темного шоколаду за один раз, що добре, тому що є багато інших продуктів, які можуть допомогти вам задовольнити ваші потреби в магнії.

Ви можете отримати заряд енергії, маючи лише невелику кількість темного шоколаду частково завдяки магнію, який він містить. А також ви відчуєте себе краще, оскільки вже давно відомо, що шоколад допомагає організму виробляти ендорфіни.

Вибирайте чорний шоколад без молока і рафінованого цукру.

Насіння соняшнику

Магній 325 мг

Насіння соняшнику має великий вплив, коли справа доходить до магнію , а також містить інші поживні речовини та мінерали. Магній, що міститься в насінні соняшнику, допоможе вам зберігати спокій в практично в будь-якій ситуації.

Вибирайте несолоне насіння соняшнику, щоб контролювати рівень натрію.

Горіхи кеш’ю

Магній 292 мг

Кеш’ю містить значну кількість магнію, і навіть порція в одну унцію (~30 грам) пропонує вам п’яту частину того, що вам потрібно протягом дня. В результаті допоможе зміцнити кістки і збалансувати рівень цукру в крові.

Насіння гарбуза

Магній 262 мг

Гарбузове насіння є одним з варіантів здорового перекусу, а їх вміст магнію є лише частиною рівняння.

Магній і триптофан в гарбузовому насінні допомагають організму розслабитися і заснути вночі. Протеїн, який вони містять, допоможе контролювати рівень глюкози в крові.

Кріп багатий магнієм

Магній 256 мг

Кріп повинен бути частиною вашої колекції спецій, так як він забезпечує приємний смак, а також багато магнію. А оскільки в ньому висока концентрація магнію, вам не потрібно використовувати велику кількість, щоб отримати гарну дозу магнію.

Кіноа

Магній 197 мг

Вона є хорошим джерелом великої кількості магнію та інших мінералів, вітамінів і корисних речовин, таких як клітковина.

Порція кіноа в 100 грам дасть вам близько половини денного запасу магнію.

Кіноа є відмінним замінником рису або кускусу завдяки додатковим мінералам, клітковині і білкам.

Чорна квасоля

Магній 160 мг

Боби в цілому є хорошим джерелом магнію, а не тільки чорні боби черепахи. Вони також повні кальцію, заліза і клітковини, що робить його добре збалансованою їжею.

Підказки для того, щоб їсти більше: боби роблять ідеальним гарніром, але їх також можна легко включити в основну страву, запіканку, рагу або салат. Салат з трьох бобів — відмінний спосіб збільшити кількість магнію, а також клітковини і білка.

Сочевиця

Магній 122 мг

Сочевиця є хорошим джерелом магнію. А також може бути надійним джерелом енергії. В результаті вона допоможе запобігти сплескам рівня цукру в крові, забезпечуючи стійку концентрацію і бадьорість у другій половині дня. Усуне мозковий туман і повільність.

А також вона є хорошим джерелом заліза і вітаміну B-6.

Шпинат

Магній 79 мг

Вміст магнію в шпинаті є лише однією з причин, чому його часто вважають одним з найбільш корисних продуктів, які ви можете їсти. Шпинат багатий поживними речовинами

Магній в шпинаті може допомогти поліпшити ваш настрій, а також боротися з почуттями депресії. Тому він допомагає запобігти і заспокоїти біль при мігрені. Він може допомогти вам спати вночі, що забезпечить безліч периферійних переваг у Вашому житті.

Спробуйте додати його в свій салат і смузі.

Авокадо

Магній 29 мг

Авокадо може не мати багато магнію в порівнянні з іншими продуктами, але все одно дає його в комплексі з іншими важливими мінералами і вітамінами.

Батат

Магній 25 мг

Солодка картопля доповнює наш список продуктів, багатих магнієм, і забезпечить вас невеликою кількістю магнію. Запікання солодкої картоплі, ймовірно, найпростіший спосіб насолодитися нею. А також її можна варити, як і звичайну картоплю. Спробуйте нарізати їх і запікати як альтернативу картопляним чіпсам.

Банан

Магній 27 мг

Банани — це хороший спосіб поповнити споживання магнію, а також вони дають багато інших переваг. Банан середнього розміру дасть вам 8% від загальної кількості магнію, необхідного вам протягом дня, тому вам напевно захочеться з’їсти інші продукти, багаті магнієм, щоб досягти загальної кількості.

Банани можна брати з собою куди завгодно, що робить їх ідеальними для закусок в будь-який час і в будь-якому місці. Вони також добре працюють у вівсянці і в рецептах смузі.