Кожен третій британець вважає кухню найсексуальнішим місцем у будинку після спальні . І така ж кількість людей коли-небудь займалися на кухні сексом.

Як показав проведене у Великобританії соціологічне опитування , кухня народжує у 31% жителів країни найсильніші еротичні відчуття після спальні – саме стільки людей назвали кухню другим за сексуальністю приміщенням у будинку . 29 % переходили від слів до справи , тобто коли-небудь займалися сексом на кухні, або ж продовжують це робити регулярно.

Втім , еротичним буває і використання кухні за її прямим призначенням. Так , 17 % учасників опитування сексуально заводяться після того , як кохана людина годує їх смачною вечерею . На другому місці в рейтингу (11 %) ” побутових афродизіаків ” робота своїми руками (судячи з усього, мова про жінок , яких збуджують чоловіки , які вміють щось робити по дому) , а на третьому прибирання будинку (9 %).
 
Коли соціологи запитували людей , чому ж вони вважають кухню такою сексуальною , то найчастіше чули у відповідь про те , що кухня це ” серце будинку , де виготовляється їжа ” і про те , що “шлях до серця вашої половинки лежить через шлунок” . При цьому 49 % опитаних все-таки назвали найсексуальнішою частиною будинку спальню.
 
Але найдивовижніше полягає в тому , що жителі Великобританії вважають вміння готувати більш привабливою якістю , ніж наявність красивого тіла або значного рахунку в банку. Так як англійська кухня поряд з американською традиційно вважається однією з найбільш несмачних в світі , тяга британців до людей , які вміють добре готувати , здається цілком зрозумілою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
4 ФАКТИ ПРО ОРАЛЬНИЙ СЕКС

АНАЛЬНИЙ СЕКС: ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ