Боротися із зайвою вагою ніколи не буває пізно , адже важливо не те , скільки часу людина прожила повною , а тільки те , скільки вона важить в даний момент. До такого висновку прийшли вчені з Університету Нью -Йорка.

Багато людей заздалегідь відмовляються від усіх спроб схуднути , посилаючись на те , що вони носять під шкірою великі запаси зайвого жиру роками , а то й десятиліттями , так що худнути їм пізно . Але стаж в питанні схуднення абсолютно не важливий , як з’ясували американські дослідники , тому що людина може почати худнути в будь-яку мить свого життя. Саме сьогоднішня вага впливає на ризик розвитку проблем з серцем і діабет.
 
У ході дослідження вчені знову підтвердили , що страждаючі від ожиріння у віці трохи за 20 люди згодом значно частіше стикаються з серйозними проблемами з вагою. Але це зовсім не означає , що вони ніколи не зможуть схуднути , або втрачати зайву вагу їм вже пізно. Поточна вага людини визначає її проблеми зі здоров’ям , а минуле не має великого значення.
 

“Біологічні ризики довготривалого ожиріння у людей , які зіткнулися із зайвою вагою в молодості , досить високі, – говорить автор дослідження професор Дженніфер Дауд . – Але для здоров’я важлива поточна вага людини , а не тривалість самого ожиріння , що є гарною новиною . Якщо курець , який викурював по 30 сигарет в день років 20 , вирішує відмовитися від своєї шкідливої ​​звички , то по його організму вже завдано удару , і ця людина перебуває в групі ризику у зв’язку з загрозою розвитку раку легенів. Те ж саме стосується і алкоголіків із зруйнованою печінкою. але для хвороб , пов’язаних із зайвою вагою , це не так. Якщо ви схуднете навіть після 30 років боротьби з ожирінням , то небезпека хвороб серця і діабету різко впаде. І ви будете ризикувати захворіти нітрохи не більше тих людей , які ніколи не страждали від ожиріння ” .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВЧИМОСЯ ХУДНУТИ В БУДНІ І ВИХІДНІ

Читайте також:  Як неправильне харчування впливає на судини

ЯКІ ЗВИЧКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ЖИТТЯ?