Макаронні вироби є вельми корисним продуктом і допомагають жінкам позбутися зайвих кілограмів, повідомили американські вчені. Однак це відноситься лише до макаронів, які роблять з твердих сортів пшениці.

Фахівці провели нове дослідження, в ході якого порівняли стан здоров’я любителів макаронів і тих, хто вважає за краще виключити з раціону цей продукт.

З’ясувалося, що присутність макаронів в раціоні дорослих і дітей пов’язано з кращою якістю дієти в порівнянні з тими, хто не їсть цей продукт. Так, у дорослих жінок у віці від 19 до 50 років вживання макаронів з твердих сортів призвело до зменшення ваги, зниження індексу маси тіла (ІМТ) і окружності талії.

Любителі макаронних виробів отримували достатню кількість фолієвої кислоти, клітковини, магнію і заліза. До того ж це дуже ситна страва, що дозволяє знизити загальний обсяг їжі і не «перекушувати» протягом дня. Найкраще макарони їсти з овочами і оливковою олією.

Раніше лікар-дієтолог Юлія Чехоніна розкрила секрет корисного сніданку. За її словами, він не повинен складатися з одного продукту, слід використовувати різні компоненти.

– З ранку тарілка не повинна бути наповнена тільки одним компонентом, наприклад кашею, як це прийнято вважати. Має бути присутнім і білкове блюдо теж, – пояснила експертка.

Якщо відмовляти собі в таких варіантах, як, наприклад, омлет або сирники, то можна недобрати добову норму білка, що може привести до проблем зі здоров’ям.

Джерело: 7mednews