Як правильно віджиматися від підлоги, і отримувати від цього максимальну користь для м’язів? Що робити новачкам, щоб домогтися успіху? Відповіді на ці та інші запитання читайте в нашій статті.

Як віджиматися, щоб накачати м’язи рук і грудей? Цим питанням задаються багато новачків, що бажають привести себе у форму. Часто починаючі спортсмени, працюючи зі своєю вагою, роблять помилки, які не дозволяють їм досягти бажаних результатів. У цій статті ми вам розповімо, як правильно віджиматися і як навчитися віджиматися від підлоги, якщо ви ще зовсім новачок.

Робимо розминку, приймаємо правильне положення

Перед віджиманнями потрібно обов’язково зробити невелику розминку. Це необхідно для розігріву м’язів. Після закінчення розминки потрібно прийняти упор лежачи: погляд спрямовується вперед, голову не опускайте, спина і ноги повинні складати одну лінію.

При виконанні вправи не потрібно притискатися до підлоги. Тіло потрібно тримати на вазі, ледь торкаючись грудьми підлоги. Таким чином, на руки припадатиме більше навантаження, що дозволить вам добитися більшого ефекту від віджимання.

При виконанні віджимань завжди потрібно пам’ятати про дихання: на вдиху потрібно опускатися до підлоги, а на видиху – повертатися у вихідне положення.

Фахівці радять не мучити себе, а робити стільки віджимань, скільки зможете в даний момент. При цьому потрібно пам’ятати, що ріст м’язів відбувається тільки тоді, коли ми перемагаємо себе. Тому, як тільки ви відчуваєте, що можете робити більше, то робіть на 1-2 віджимання більше. Після кожного підходу потрібна 1-2-хвилинна перерва. Всього рекомендується робити від 2 до 4 підходів.

Як віджиматися з нуля

Як віджиматися від підлоги, якщо ви зовсім не в змозі робити цю вправу? Існують полегшені способи віджимання для початківців. Найпоширенішим способом є віджимання з колін. Така вправа ідеально підійде людям із зайвою вагою, а також жінкам, оскільки навантаження при цьому не такі великі. Спираючись на коліна, пам’ятайте, що при виконанні вправи спина і стегна повинні складати одну лінію. З часом потрібно поступово переходити на класичний варіант віджимання від підлоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПІДТЯГУВАННЯ

НАБІР М’ЯЗОВОЇ МАСИ І ПОМИЛКИ НОВАЧКІВ

ВПРАВИ БЕЗ ПОТУ