Пластикові контейнери приходять на допомогу багатьом домогосподаркам. Вони бувають різних розмірів і форм, тому їх часто використовують для зберігання продуктів. Однак з деякими речовинами пластик може вступати в реакцію. Це призведе до того, що їжа, яка зберігається в контейнері, стане смертельно небезпечною.

Вчені попереджають, що в пластикові контейнери категорично заборонено поміщати гарячу їжу, причому будь-яку. Це викликано тим, що високі температури просто розплавляють пластик і його мікрочастинки починають поглинатися вмістом контейнера.

Несумісними з пластиковими контейнерами є яйця і страви з яєць. Речовини, що містяться в яйцях, відразу вступають в контакт з пластиком і це призводить до утворення сальмонели і кишкової палички. Аналогічні процеси відбуваються, якщо в контейнерах зберігати молочні вироби.

Салати і овочі можна зберігати в пластикових контейнерах, але не більше однієї години. Потім кислота починає роз’їдати пластмасу. Тому носити такі обіди в пластиковому посуді на роботу не рекомендується.