Жоден зернозбиральний процес не обходиться без потужних машин сільськогосподарського призначення – комбайнів, за допомогою яких збирають урожай зернових культур, гречки, кукурудзи, соняшників та інших. Особливо популярними серед фермерів та великих сільськогосподарських підприємств користуються комбайни Нива СК-5, які вже більше як півстоліття використовуються на багатьох полях.

Особливості комбайна «Нива»

Комбайн Нива СК-5 обладнаний багатьма багатофункціональними пристроями, які дозволяють виконувати різноманітні робочі процеси, в тому числі:

  • жаткою, яка може захоплювати до шести метрів посівів;
  • відбійним бітером;
  • вентильованою системою очищення;
  • декою, що має кут відхилення 128°;
  • копичником;
  • соломотрясом.

Слід зауважити, що поломка будь-якого з цих елементів унеможливить подальшу роботу всіх інших механізмів, оскільки вони взаємопов’язані між собою, покликані працювати на один результат.

Де придбати запчастини для комбайна «Нива»

Якісні та надійні запчастини до комбайна нива можна придбати в інтернет-магазині «Агроман», де серед широкого асортименту продукції можна підібрати все, що необхідно вам для проведення якісного ремонту техніки. Тут можна замовити запчастини для жатки, нахиленої камери, молотили, очистки, бункера, подрібнювача, електрообладнання, гідрообладнання, шассі та силових установок.

Найбільш схильними до поломок є рухливі елементи, особливо деталі в конструкції жатки, на які припадає левова частка робочого процесу і найбільше навантаження. Також часто виходять з ладу і гідравлічні елементи. Зазвичай поломку або зношеність деталі можна оцінити навіть візуально. Щоб не виникало простоїв всього механізму, краще періодично проводити огляд комбайна та вчасно замінювати стерті або застарілі деталі.

На сайті можна ознайомитися з детальним описом кожної запчастини, її технічними характеристиками, способом установки та експлуатації, щоб потім правильно використати в механізмі для подальшої коректної роботи всього агрегату. При необхідності можна проконсультуватися зі спеціалістами магазину, які порадять вам найкращий варіант для усунення поломок.

До технічного обслуговування комбайнів потрібно віднестися відповідально. Перед початком сезонних робіт та збором урожаю важливо впевнитися у справності усіх вузлів та механізмів. У випадку виявлення несправностей пошкоджену деталь необхідно вчасно замінити.

*На правах реклами